4371. A kutyák szociális viselkedésének genetikai háttere
A kutyák emberre irányuló szociális viselkedését befolyásolja, hogy az oxitocinra (kedvelt nevén "szeretethormon") érzékeny receptorfehérje mely genetikai változatait hordozzák.
A kutyák emberre irányuló szociális viselkedését befolyásolja, hogy az oxitocinra (kedvelt nevén "szeretethormon") érzékeny receptorfehérje mely genetikai változatait hordozzák.
Miniszteri kitüntetést kapott kedden a cseh hadsereg Athos nevű németjuhásza, amely 2012 afganisztáni bevetése során súlyos sebesüléseket szenvedett.
A túzok (Otis tarda) hazánk és Európa legnagyobb termetű röpképes madara, a pusztai táj szimbóluma. Nyugat-Európa legtöbb országából kipusztult.
Akár egy emberöltő alatt kipusztulhatnak a nagymacskák, ha nem teszünk hatékony lépéseket a védelmükben!
Magyarországon készített exkluzív felvételeket a National Geographic Channel, a Dunát egyedülálló módon bemutató sorozatának részeként.
Azt javaslom, hogy forduljon holnap egy másik állatorvoshoz, mert ennek a problémának van más megoldása is mint a várakozás. Ez egy speciális műtét, amivel ismét rögzítik a fülkagyló két szétvált lemezét egymáshoz. (Ha beírja a google keresőjébe, hogy "othematoma műtét", számos olvasni valót talál róla.)
A leírt tünetek a jellemzőek a félős kutyákra, … az kicsit elgondolkoztató, hogy 4 év óta most gondolt elősször arra, hogy ezen változtatni kellene. Ajánlom figyelmébe a témában írt korábbi publikációm >>> www.4tappancs.hu/download/publ06.pdf Vagy a 4TAPPANCS ismeretterjesztő e-oktatását >>> www.4TAPPANCS.net
Kedves Gazdi! Meg kell nézetni a kutyust, mert lehet ez nagyon veszélyes is. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Konyári Léna! Lehet, hogy van benne idegentest (toklász, tüske stb.), de lehet daganatos hátterű probléma is. Szerintem mutassa meg egy másik kollegának is...
Kutyáknak való hányáscsillapítót vásároljon állatpatikában, vagy állatovosánál. Nem stresszoldó, hanem kimondottan hányáscsillapító létezik!