4376. A legcukibb macskás videó a világon!
A kiscicának a legfontosabb az új otthonba érkezéskor a nyugalom, ha már megszokta az új környezetét, akkor jöhet az önfeledt játék!
A kiscicának a legfontosabb az új otthonba érkezéskor a nyugalom, ha már megszokta az új környezetét, akkor jöhet az önfeledt játék!
A MISINA Mentőcsoport speciális kutyás mentőegységét nagy értékű felszereléssel támogatja meg a Bende Művek.
A világon elsőként hasonlították össze az ember és egy nem főemlős állatfaj agyműködését az MTA-ELTE Összehasonlító Etológiai Kutatócsoport munkatársai, és azt találták, hogy a kutya agyában csakúgy, mint az emberében, létezik egy fajtársak hangjaira érzékeny terület.
Tényleg létezik kutya és macska között barátság, nem ősellenségek. Ezt egy nemrég megjelent tanulmány is igazolja, melyben a kísérletek során a vizsgált kutyák és macskák nagy részénél (66%) kölcsönös barátságot tapasztaltak, míg agresszivitást csupán kevés esetben (8-9%).
A keleti sün (Erinaceus roumanicus) Magyarországon elterjedt faj, leginkább a fás, cserjés vidékeken megfigyelhető, lakott területen kifejezetten gyakran bukkan fel.
Valamilyen bőrgyógyászati betegség, fertőzés, gomba, parazita, esetleg időszakos allergén anyag okozta allergia lehet a kiváltó ok. Csak egy alapos állatorvosi vizsgálat adhat megfelelő választ.
A viselkedés oka lehet a kezdeti túlzott dominancia és a helytelen nevelés együttes hatása. Természetesen befolyásoló tényező a kan kutya hormonháztartása is amin az ivartalanítással könnyen lehet változtatni. A 4 év alatt nem tüzelő szuka kutya, az gyakorlatilag "nőgyógyászatilag" - beteg.
T. Gazdi! Feltételezem , hogy nyilt törése volt az ebnek, de ha esetleg fedett törés mellett alakultak ki az Ön által leírt elváltozások, akkor a térdizületet csak merev izületté lehet alakítani, vagy a lábát amputálni lehetett volna. Amennyiben nem ez történik bíztossan funkciójában károsodott és fájdalmas lába lett volna. Minden bizonnyal több műtét várt volna rá. Szerintem amúgy is kár a múltat bolygatni, mindenképpen reális volt az euthanázia ebben az esetben. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Össze lehet őket tenni a röpdébe. Ha bántanák egymást akkor fokozatosan és sok türelemmel lehet őket összeszoktatni.
Nem valószínű a szopornyica, már azért sem, mert védőoltásban részesült. A lehetséges problémák azok lehetnek, amiket felsorolt. Amennyiben nem szűnnek a panaszok, feltétlen keressen fel egy állatorvos kollegát.