4386. Bölényszerelem a Budakeszi Vadasparkban
A napsugaras tavasz Ámor lövöldöző kedvét is meghozta, mostanában bölényre vadászik! Úgy néz ki, Rambó szívét el is találta, mert a nehézfiú menthetetlenül belezúgott Kadába, a bölénylányba.
A napsugaras tavasz Ámor lövöldöző kedvét is meghozta, mostanában bölényre vadászik! Úgy néz ki, Rambó szívét el is találta, mert a nehézfiú menthetetlenül belezúgott Kadába, a bölénylányba.
Tizenkét millió jüanért (431,6 millió forint) kelt el a világ egyik legdrágább kutyája Kínban. A tibeti masztiff boldog gazdája egy ingatlanfejlesztő üzletember.
Az állatorvosi rendelő kamerája felvette, ahogy Chamaloww cicó kiszabadítja magát a ketrecéből. Nézd meg a kis szabadulóművészt!
Az elmúlt másfél évtizedben nem megtizedelődött, hanem sajnos megfeleződött a hazai fecskeállomány, azaz mára minden második madár eltűnt az ereszek alól, az ablak- és erkélybeugrókból, nem csak a városokban, de a falvakban is!
A kutyák aktuális helyzetéről cseréltek véleményt az állatvédők és az állatvédelmi szakemberek a MÁÁT első fórumán
Kedves Gazdi! Elképzelhető, hogy viszket neki az orra, vagy a környéke. Pl. gombás gyulladástól. Meg kellene mutatni az állatorvosának. Üdvözlettel Szaniszló Ferenc
Meg kellene vizsgáltatni a cicát, hogy nincsenek -e atkák a fülében, nem bolhás-e? Ha a vizsgálat ezt nem igazolja, akkor allergiás bőrgyulladásra gondolnék. Azt is állatorvosával tudja kezeltetni.
Több kutya együttes tartása, összeszoktatás >>> http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf
Kedves Gazdi! Ha MDR1 +/-, akkor macrocyclusos lacton veszélyes lehet, de a milbemycin (Milbemax) nem valószínű hogy bajt okozna. Ezt lehet használni dirofilaria prevencióra stb. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Nem tudok róla, hogy a füge káros lenne. Saját kutyáim is ették. Nagy mennyiségű, túlérett gyümölcstől lehet hasmenés, mástól nem kell tartani.