4386. Bölényszerelem a Budakeszi Vadasparkban
A napsugaras tavasz Ámor lövöldöző kedvét is meghozta, mostanában bölényre vadászik! Úgy néz ki, Rambó szívét el is találta, mert a nehézfiú menthetetlenül belezúgott Kadába, a bölénylányba.
A napsugaras tavasz Ámor lövöldöző kedvét is meghozta, mostanában bölényre vadászik! Úgy néz ki, Rambó szívét el is találta, mert a nehézfiú menthetetlenül belezúgott Kadába, a bölénylányba.
Tizenkét millió jüanért (431,6 millió forint) kelt el a világ egyik legdrágább kutyája Kínban. A tibeti masztiff boldog gazdája egy ingatlanfejlesztő üzletember.
Az állatorvosi rendelő kamerája felvette, ahogy Chamaloww cicó kiszabadítja magát a ketrecéből. Nézd meg a kis szabadulóművészt!
Az elmúlt másfél évtizedben nem megtizedelődött, hanem sajnos megfeleződött a hazai fecskeállomány, azaz mára minden második madár eltűnt az ereszek alól, az ablak- és erkélybeugrókból, nem csak a városokban, de a falvakban is!
A kutyák aktuális helyzetéről cseréltek véleményt az állatvédők és az állatvédelmi szakemberek a MÁÁT első fórumán
Ha egy táp bevált, nem érdemes újakkal kísérletezni. Térjen vissa a megszokotthoz.
Igen, minden valószínűség szerint álmodik. Ha nappal semmi baja, ne aggódjanak!
A papagájok egyedül tartva sokkal könnyebben szelídülnek, mint fajtársaikkal együtt. A madarak kora sem túl optimális már a kézhez szoktatásra, de kedvenc eleségeikkel, például fürtöskölessel, talán el lehet nyerni a bizalmukat. Ha támad, csíp a madár, akkor érdemes lehet kesztyűt húzni a szelídítési kísérlet előtt.
Ha panaszt kíván tenni az állatorvos ellátása, viselkedése miatt, akkor a Magyar Állatorvosi Kamarához fordulhat, etikai eljárás kezdeményezésével. Itt megtalálja ennek a módját: http://maok.hu/allattartoknak/panaszbejelentesek_1
Azt gondolom, hogy jó lenne mielőbb elvinni akár messzebbre is egy másik állatklinikára és alaposan meg kellene vizsgáltatni a kutyát, hogy mi baja van, mi az oka a mostani problémáknak.