4386. Bölényszerelem a Budakeszi Vadasparkban
A napsugaras tavasz Ámor lövöldöző kedvét is meghozta, mostanában bölényre vadászik! Úgy néz ki, Rambó szívét el is találta, mert a nehézfiú menthetetlenül belezúgott Kadába, a bölénylányba.
A napsugaras tavasz Ámor lövöldöző kedvét is meghozta, mostanában bölényre vadászik! Úgy néz ki, Rambó szívét el is találta, mert a nehézfiú menthetetlenül belezúgott Kadába, a bölénylányba.
Tizenkét millió jüanért (431,6 millió forint) kelt el a világ egyik legdrágább kutyája Kínban. A tibeti masztiff boldog gazdája egy ingatlanfejlesztő üzletember.
Az állatorvosi rendelő kamerája felvette, ahogy Chamaloww cicó kiszabadítja magát a ketrecéből. Nézd meg a kis szabadulóművészt!
Az elmúlt másfél évtizedben nem megtizedelődött, hanem sajnos megfeleződött a hazai fecskeállomány, azaz mára minden második madár eltűnt az ereszek alól, az ablak- és erkélybeugrókból, nem csak a városokban, de a falvakban is!
A kutyák aktuális helyzetéről cseréltek véleményt az állatvédők és az állatvédelmi szakemberek a MÁÁT első fórumán
Kedves Gazdi! Először is, ki kellene deríteni, mi az a "duzzanat", ami megnőtt? Valószínűleg röntgenre, vagy fogászati kivizsgálásra lesz szükség. Ezek eredményének ismerete nélkül sajnos nem tudok homeopátiás javaslatot tenni. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi
Igen, 6 hónapos kor körül zajlik a fogváltás a macskáknál,pánikra semmi ok. Égési sérülések és a fogváltás kezelése homeopátiás szerekkel
A kép alapján nem tűnik súlyosnak, figyelje. Ha bedagad vagy kisebesedik vigye szakemberhez. Sárgafülű ezüstteknős (Trachemys scripta scripta) tartása
Ez alapján nem állapítható meg a fertőzöttség. Ha betegnek tűnik az állat. azonnal forduljanak állatorvoshoz és jelezzék, hogy a kutyában kullancs volt! A csípés helyén kis gyulladásos reakció mindig van. Kutyatulajdonosok figyelem: itt az őszi kullancsveszély!
Kedves Gazdi! Az agyalapi mirigy a szervezet hormonrendszerének központi irányító szerve. Ennek a területnek a befolyásolása érinti az egész központi szabályozást! Szívesen javasolnék Önnek egy-két olyan készítményt (ha ez így működne!), ami segíthetne kedvencén, de, ilyen krónikus esetben természetes és hathatós gyógymód csak egyedi kezelés formájában képzelhető el. Egy valóban hatékony kezeléshez igen sok tényezőt kell figyelembe venni: a kutya pontos tüneteit, az előzményeket, a körülményeket, hogy mi javít, mi ront az állapotán, és még a pszichés – lelki beállítottságát is. Az elérhető eredmény is attól függ, hogy mennyi tartaléka van a szervezetnek az öngyógyító folyamatok beindításához! Ha további kérdései lennének a terápiával kapcsolatban, kérem, hívjon : 06 (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu