4386. Bölényszerelem a Budakeszi Vadasparkban
A napsugaras tavasz Ámor lövöldöző kedvét is meghozta, mostanában bölényre vadászik! Úgy néz ki, Rambó szívét el is találta, mert a nehézfiú menthetetlenül belezúgott Kadába, a bölénylányba.
A napsugaras tavasz Ámor lövöldöző kedvét is meghozta, mostanában bölényre vadászik! Úgy néz ki, Rambó szívét el is találta, mert a nehézfiú menthetetlenül belezúgott Kadába, a bölénylányba.
Tizenkét millió jüanért (431,6 millió forint) kelt el a világ egyik legdrágább kutyája Kínban. A tibeti masztiff boldog gazdája egy ingatlanfejlesztő üzletember.
Az állatorvosi rendelő kamerája felvette, ahogy Chamaloww cicó kiszabadítja magát a ketrecéből. Nézd meg a kis szabadulóművészt!
Az elmúlt másfél évtizedben nem megtizedelődött, hanem sajnos megfeleződött a hazai fecskeállomány, azaz mára minden második madár eltűnt az ereszek alól, az ablak- és erkélybeugrókból, nem csak a városokban, de a falvakban is!
A kutyák aktuális helyzetéről cseréltek véleményt az állatvédők és az állatvédelmi szakemberek a MÁÁT első fórumán
Macskáknál a kötőhártyagzulladás ritkán alakulki önállóan, legtöbbször más betegség egyik tünete. Nagyon fontos ezért, hogy mielőbb kiderítésre kerüljön, miről is van szó. Miután már tüsszögést is észlelt, a macskanátha lehetősége sem kizárható. Nem javasolnám a házilagos gyógyítgatását, el kellene vinni még ma megmutatni állatorvosnak!
Attól függ mit eszik. Minőségi DRÁGA táp mellett nem kell csonterősítő külön. A dysplasiát a csonterősítő nem előzi meg önmagában. Üdv
Kedves Gazdi! Az ilyen hosszú idejetartó hasmenés midenképpen súlyos megítélés alá esik. Az idült hasmenés hátterében számos probléma állhat, pl. táplálkozási rendellenességek (sok tej, tészta, nyers hús), bakteriális/parazitás fertőzések, eseteg egyéb problémák. Részletes kórelőzmény és a tünetek alapos értékelése nélkül nem tudunk oki diagnózist felállítani, ezért javasoljuk, keressse fel állatorvosát! Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet csapata
Tisztelt Kérdező! Lehet, hogy csak egy ivarzó nőstény után vágyakozik, de lehet valamilyen száküregi betegség, ínygyulladás, rossz fog, idegen test a háttérben. Érdemes lenne elvinni állatorvoshoz, ha az utóbbiak biztos kizárásához ez szükséges. Tisztelettel: dr. Keleti Zoltán - Állategészségház, Vértesszőlős
Ha nem javul célszerű megmutatni egy állatorvosnak.