4391. Skimbles, a macska aki nem tud ugrani!
Ez egy olyan ritka videó, amit nem lehet megunni! Többször kell megnézni, hogy elhidd, Skimbles tényleg ekkorát ugrott :)
Ez egy olyan ritka videó, amit nem lehet megunni! Többször kell megnézni, hogy elhidd, Skimbles tényleg ekkorát ugrott :)
Christophe Margerie, a Total motorolaj-forgalmazó cég elnöke Párizsban megerősítette, hogy vállalata befejezi az olaj kinyerését a Kongói Demokratikus Köztársaságban lévő Virunga Nemzeti Park berkein belül.
Az akvárium vizének nem lehet kellemetlen szaga. A bűzös szag a szerves anyagok bomlásának jele.
Mire jó, mire elegendő a legeltetés? Ha eltekintünk a takarmányozási szempontoktól, akkor is leszögezhetjük, hogy a legeltetés rendkívül fontos a lovak számára, például szocializásciós szempontból, hiszen a legelőn szabadon érintkezhetnek egymással.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) nemzetközi ernyőszervezete, a BirdLife International 2006-ban indította útjára Tavaszi madárles (Spring Alive) elnevezésű, februártól júniusig tartó játékos madárvonulás-figyelő programját.
Kedves Gazdi! Fontos lenne kideríteni, hogy milyen eredetű a sántítás. Vigye állatovoshoz, hogy pontos diagnózist tudjon kapni!
Gedves Gazdi! Vigye állatovoshoz, aki a tünetek alapján megfelelő kezelésben részesíti a kutyát! Többféle bőrbetegség is állhat a kopasz folt hátterében (gomba, atka, allergia), és csak vizsgálattal lehet a pontos okot megállapítani.
Kedves Adrienn! A kutyust alaposan ki kellene vizsgálni: bőrkaparék elemzés, bőrkimetszéses szövettani vizsgálat, vérvizsgálat pajzsmirigy működésre stb.). Szerintem vigye el az állatorvosához és ki fog derülni mi a baj és meglesz a megfelelő kezelés is. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Tamás! A gyógyszer (főként a Drontal Plus) biztosan hatott, természetesen, ha megfelelő adagban alkalmazta. A gyakorlatban nincs nagy jelentősége, hogy mikor adta be, a lényeg, hogy nem hányta ki... Ha gondolja (nem okoz vele bajt) megismételheti 1 hónap múlva, de egyébként negyedévente javasolt féreghajtani, ha pedig látható a bélsárban parazita, 2 hétre rá meg kell ismételni...
Kedves Gazdi! Ha nincs begyulladva a bűzmirigy, akkor nem lehet oka a vakaródzásnak. Sokkal inkább allergiára kell gondolni, esetleg rühre, amit bőrkaparékból nagyon nehéz kimutatni. Jó lenne egy szakszerű bőrgyógyászati kivizsgálás. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc