4391. Skimbles, a macska aki nem tud ugrani!
Ez egy olyan ritka videó, amit nem lehet megunni! Többször kell megnézni, hogy elhidd, Skimbles tényleg ekkorát ugrott :)
Ez egy olyan ritka videó, amit nem lehet megunni! Többször kell megnézni, hogy elhidd, Skimbles tényleg ekkorát ugrott :)
Christophe Margerie, a Total motorolaj-forgalmazó cég elnöke Párizsban megerősítette, hogy vállalata befejezi az olaj kinyerését a Kongói Demokratikus Köztársaságban lévő Virunga Nemzeti Park berkein belül.
Az akvárium vizének nem lehet kellemetlen szaga. A bűzös szag a szerves anyagok bomlásának jele.
Mire jó, mire elegendő a legeltetés? Ha eltekintünk a takarmányozási szempontoktól, akkor is leszögezhetjük, hogy a legeltetés rendkívül fontos a lovak számára, például szocializásciós szempontból, hiszen a legelőn szabadon érintkezhetnek egymással.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) nemzetközi ernyőszervezete, a BirdLife International 2006-ban indította útjára Tavaszi madárles (Spring Alive) elnevezésű, februártól júniusig tartó játékos madárvonulás-figyelő programját.
Szerintem az normális (bár nem látom). Ha bizonytalan vagy más egyéb tünet jelentkezne, mindenképpen mutassa meg a műtétet végző kollégának. A másik probléma ezzel valószínűleg nem függ össze (az talán allergiás eredetű, de meg kellene vizsgálni...).
A véleményem szerint a kutyája komoly szívbeteg lehet, de erről így látatlanban nem lehet többet mondani. Kellene keresni egy szív specialistát, és legalább egy szív ultrahang vizsgálatot kellene csináltatni. Ma már nagyon jó gyógyszerek vannak erre, de nagyon nem mindegy az adagolás és az sem, hogy éppen melyik szert kapja.
Kedves Gazdi! A tengerimalacnak elöl 4 metszőfoga és hátul 16 őrlőfoga van. Ha az őrlőfogak is túlnőttek, akkor nem tud enni. Ezt egzotikus állatorvos tudja korrigálni, bódításban végzik el, és lereszelik a hátsó fogait. Néha a kezelést 6-8 hét múlva meg kell ismételni, de egy jó fogvágás után valószínűleg hamar kezdene enni magától a malacka. Javaslom, sürgősen vigyék el egzotikus szakállatorvoshoz, akinek van felszerelése a fogkorrekcióhoz! Nagy Nóra tengerimalac-tenyésztő
Kedves Péter! Klinikai vizsgálat és a laboreredmények ismerete nélkül nem lehet objektív képet alkotni az esetről és kórjóslatot mondani se. Bízzon a kezelő állatorvosában. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
A madarak elhelyezésére szolgáló helyiségben a levegő páratartalma legalább 50% feletti legyen (egyes fajoknak, mint például jákók, kakaduk, még magasabb páratartalom igénye is van). Ha túl száraz a levegő, az légúti tüneteket, a légzésben részt vevő szervek megbetegedéseit okozhatja, Ilyen helyiségben párásító készülékkel lehet megoldani a problémát.