4391. Skimbles, a macska aki nem tud ugrani!
Ez egy olyan ritka videó, amit nem lehet megunni! Többször kell megnézni, hogy elhidd, Skimbles tényleg ekkorát ugrott :)
Ez egy olyan ritka videó, amit nem lehet megunni! Többször kell megnézni, hogy elhidd, Skimbles tényleg ekkorát ugrott :)
Christophe Margerie, a Total motorolaj-forgalmazó cég elnöke Párizsban megerősítette, hogy vállalata befejezi az olaj kinyerését a Kongói Demokratikus Köztársaságban lévő Virunga Nemzeti Park berkein belül.
Az akvárium vizének nem lehet kellemetlen szaga. A bűzös szag a szerves anyagok bomlásának jele.
Mire jó, mire elegendő a legeltetés? Ha eltekintünk a takarmányozási szempontoktól, akkor is leszögezhetjük, hogy a legeltetés rendkívül fontos a lovak számára, például szocializásciós szempontból, hiszen a legelőn szabadon érintkezhetnek egymással.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) nemzetközi ernyőszervezete, a BirdLife International 2006-ban indította útjára Tavaszi madárles (Spring Alive) elnevezésű, februártól júniusig tartó játékos madárvonulás-figyelő programját.
Nem tüzelhet még a kiscica,és sajnos a kandúr kárt is tehet benne. El kellene különíteni őket,amíg a kicsi nem tudja megvédeni magát. A kandúrt feltétlen ivartalanítanám,és később a kicsit is.
Kedves Tünde! Ajánljuk az alábbi könyvet: Del Celina Amo: Kutyaiskola lépésről lépésre Korom Gábor: Neked ugatok Valamint a Népszigeti kutyaiskola, a Cerberos Kutyaiskola, és a TopMancs kutyaiskola weboldalát, valamint a Háziállat.hu cikkeit, linkeket lásd lentebb! Üdvözlettel: Háziállat Magazin
Mindenképpen bővebb információt kérnék a kérdezőtől, ennyiből sajnos semmit nem lehet felelősséggel mondani. Mindenképpen szükséges, hogy milyen fajú halakról, milyen akváriumi körülmények között van szó, a halak mikor kerültek be az akváriumba, milyen külső tünetek jelentkeznek a halon stb..
Üdvözlöm! A pók egy keresztespók, mégpedig egy "tök-keresztespók". Azért van zárójelben a név mert a génuszt értem alatta, nem pedig egy fajt (aminek véletlen pont ugyanez a neve). A génusz neve Araniella. Azonban ide 5 faj tartozik [Araniella alpica (L. Koch, 1869) Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Araniella displicata (Hentz, 1847) Araniella inconspicua (Simon, 1874) Araniella opisthographa (Kulczynski, 1905)] amiket egymástól nagyon nehéz elkülöníteni, mikroszkóppal is, nemhogy képről. Itt főleg 2 jöhet számításba: Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) -Tökkeresztespók vagy Araniella opisthographa (Kulczynski, 1905) -Ötpontos tökkeresztespók. Ez valószínű, de nem biztos, hogy az A. cucurbitina. Ezért maradjunk az Araniella génusznál, mint végső megoldásnál.
Tisztelt kutyatulajdonos! Valószínűnek tartom, hogy a könnytermelő mirigyek fordultak ki a kutyus mindkét szemén a szemzugban és nem a könnycsatornái. Természetesen műtéti úton gyógyítható a betegség, amelynek árát mindig a vizsgálat után, az állapottól függően tudják közölni.