4401. Kedvelt és gyakori akváriumi vízinövények
A növények fontos alkotórészei az akvárium dekorációjának, különösen édesvizekben.
A növények fontos alkotórészei az akvárium dekorációjának, különösen édesvizekben.
Tőlünk pár száz kilométerre nyugatra, az Alpok legelőin évszázadok óta legel egy juhfajta mely szépségével és számos jó tulajdonságával mostanában kezdi meghódítani a hobbi juhtartók szívét.
Rendhagyó örökbefogadó napot rendez az Illatos úton a Vigyél Haza Alapítvány és az Állategészségügyi Szolgálat: idén először házhoz viszik a gyepmesterek az örökbe fogadott kutyákat új gazdáiknak szombaton.
A világon elsőként sikerült jeladót ültetni egy felnőtt, több mint öt méter hosszú nagy fehércápába (Carcharodon carcharias) Ausztráliában a cápamegfigyelési program keretében. Szakemberek szerint ez nagy áttörést hozhat a cápakutatás terén.
Történelmi pillanat Vietnamban: a WWF szakembereinek 15 év után először sikerült lencsevégre kapni az ázsiai unikornisnak nevezett szaolát.
Kedves Gazdi! Ezek valóban allergiás tünetek. Az allergia nem öröklődő állapot. De valóban igen kellemetlen és mindenképpen enyhitést igényel. Van mód vérből megállapítani, hogy pontosan mikre allergiás a kutyus, de preciz eredményt csak 1 éves kortól lehet várni. Addig különféle tüneti kezelésekkel lehet enyhiteni a viszketegséget. Azután már lehet alkalmazni a hiposzenzitizáció módszerét, ami hosszútávú megoldást jelent. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Kitti! Ezt a problémát nagyon jól meg szokta oldani a CHARMIL PLUS gél használata. Részletek itt: http://www.garuda.hu/hun/allatgyogyaszat/haszonallatoknak/sertes/charmil-plus-gel-50-g.html Hatékonyan tartja távol a legyeket és egyéb rovarokat, mindemellett vírus-, gomba- és baktériumölő hatással bír, segíti a sebgyógyulást. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Állatorvos kollégának látnia kellene, sok betegség okozhat ilyen problémát: torok-mandulagyulladás, idegentest, beidegzési, állkapocsízületi probléma stb.
Jól tudja, ismételni kellett volna. Azt javasolnám, hogy a most kapott Leucofeligent 2 hétre ismételjék, aztán évente...
A pontos betegséget nehéz volna a leírás alapján megállapítani. Több oka is lehet, mutassa meg egy állatorvosnak!