4421. Őrültek és viccesek, igen, ők a cicák!
Olyan a macska, mint a gazdája. A videó is ezt bizonyítja! Nézzétek meg az őrült, vicces cicókat! :)
Olyan a macska, mint a gazdája. A videó is ezt bizonyítja! Nézzétek meg az őrült, vicces cicókat! :)
A legújabb kutatások szerint a kutyák felelősségteljes viselkedésre taníthatják a kisgyerekeket, sőt, olvasási képességeik fejlesztésében is segíthetnek.
Dog CHOW KutyaSport Majális a Városligetben. Világbajnoki válogató kutyafrizbi bajnoksággal, sportpályákkal és egy igazi kutyamedencés partival várja a gazdikat és kedvenceiket május közepén a Városliget. A két napos Dog CHOW Kutyasport Majális minden kutyatartó számára tartogat érdekességet, hiszen kutyás szabadidős sportbemutatók és az izgalmas versenyek mellett fellépőkkel, trénerekkel, kutyamasszőrrel és más kutyás szakértőkkel készül a hétvégére.
Ismét tudtak járni egy új, emberi őssejtekkel végzett terápia után szklerózis multiplextől járásképtelen állatok - derült ki egy amerikai tanulmányból. Az eredmény az emberi betegség gyógykezelésének új irányát jelentheti.
Rendőri erők felügyelik a ritka tibeti antilopok vonulását Kína dél-nyugati részén, hogy biztosítsák az állatok testi épségét.
A feltett kérdés ebben a formában szinte megválaszolhatatlan. Nem tudjuk ugyanis, hogy egyben nyelte-e le a kutya, vagy esetleg szétrágta? De ugyanúgy nincsenek információk a kutyáról sem. Nem tudjuk, hogy produkál-e már valamilyen tünetet, ami arra utalhatna, hogy esetleg baj van. Úgyhogy én ezek alapján most azt mondom, várjon türelemmel, figyelje a kutyát és a produktumait, és majd akkor forduljon orvoshoz, ha valami szokatlant tapasztal (pl. hányás, vagy kimarad a széklet).
Önről a cica nem gondol semmit. Sokkal fontosabb dolga a túlélés, táplálékszerzés és a vadászösztöneinek a valós környezetben történő alkalmazása. (korábban erre nem volt szüksége) Igen, volt már rá több példa is, hogy ilyen távolságból vissza talál a macska a korábbi életteréhez. Ez nagymértékben függ az autóforgalomtól, az eredeti hely környezetétől, (ha ott nem járt ki, akkor az esély nagyon kicsi!) az útközbeni élelem és ingerforrásoktól.
A tüsszögés számos fertőzés tünete lehet. Mindenképpen javaslom állatorvos felkeresését a pontos diagnózis és gyógykezelés céljából.
Kedves Adrienn! Általában az a bevett gyakorlat, hogy az új helyre kerülés után a kiskutya néhány napig ugyanazt kapja, mint előtte a tenyésztőnél, és csak ezután próbálkozzanak áttérni más táplálásra, vagy más táp, eledel etetésére. A fokozatosság fontos ugyanis a megfelelő bélműködés kialakulása miatt. Ma már rengeteg féle kutyatáp kapható száraztáp és konzerv formájában is. A kész kutyatápokból a korának és fajtájának megfelelő változatot kell használni (jelen esetben nagytestű fajtáknak való junior tápot, a Pedigree nem premium táp, kifizetődőbb a kutya egészsége miatt ennél jobb tápot választani). A kutyák helyes táplálásáról egyébként nagyon sok hasznosat olvashat egy nem régen megjelent kitűnő könyvben, Dr. Fodor Kinga írta, a címe: Mit egyen a kutyám? Minden könyvesboltban kapható. Ca külön adását sem javaslom, ez is gyakori tévhit, hogy adni kell, olvassa el az alábbi cikket: Nagytestű kutyafajták helyes táplálása
Nem feltétlenül, a sérülés nagyságától függ. Egyébként elképzelhető, hogy akár másodlagosan, de begyógyul. Üdv