4421. Őrültek és viccesek, igen, ők a cicák!
Olyan a macska, mint a gazdája. A videó is ezt bizonyítja! Nézzétek meg az őrült, vicces cicókat! :)
Olyan a macska, mint a gazdája. A videó is ezt bizonyítja! Nézzétek meg az őrült, vicces cicókat! :)
A legújabb kutatások szerint a kutyák felelősségteljes viselkedésre taníthatják a kisgyerekeket, sőt, olvasási képességeik fejlesztésében is segíthetnek.
Dog CHOW KutyaSport Majális a Városligetben. Világbajnoki válogató kutyafrizbi bajnoksággal, sportpályákkal és egy igazi kutyamedencés partival várja a gazdikat és kedvenceiket május közepén a Városliget. A két napos Dog CHOW Kutyasport Majális minden kutyatartó számára tartogat érdekességet, hiszen kutyás szabadidős sportbemutatók és az izgalmas versenyek mellett fellépőkkel, trénerekkel, kutyamasszőrrel és más kutyás szakértőkkel készül a hétvégére.
Ismét tudtak járni egy új, emberi őssejtekkel végzett terápia után szklerózis multiplextől járásképtelen állatok - derült ki egy amerikai tanulmányból. Az eredmény az emberi betegség gyógykezelésének új irányát jelentheti.
Rendőri erők felügyelik a ritka tibeti antilopok vonulását Kína dél-nyugati részén, hogy biztosítsák az állatok testi épségét.
A vizsgálatokból az derül ki, hogy a kedvence jó kezekben van, de valóban nehéz diagnosztizálni az esetet. A párologtatót mindenképpen ki lehet próbálni, nem árthat. Amire még gondolnék, hogy az esetleges stressz kiválthatott nála fokozott gyomorsav termelődést, vagy gyomorfekélyt , ez jellemző hajnalban mikor üres a gyomor és a remegés a fájdalomra utal. Érdemes lenne ez irányban kezelni talán.
Ez azért lehet mert: · ebben a korban a kutyáknak 2-4 óránként üríteniük kell · nincs szobatisztaságra vagy pelenkára szoktatva · elképzelhető, hogy vizeletrendszeri betegsége van · a kutya cukorbeteg
Nagyon szép a kutya, valóban nagyon aranyos! A "színhiba" úgy gondolom, öröklődhet.
Mindenekelőtt nem ártana egy alapos állatorvosi vizsgálat (vizeletvizsgálattal) annak kiderítésére, hogy betegségről, vagy viselkedési problémáról van-e szó.
Ha vérvizsgálat még nem készült, akkor javasolnám azt is, mert az funkcionális képet ad a kutyus szerveinek működéséről. Azzal talán előbbre jutunk. Addig is immunstimuláló készítményeket javasolnék (Béres csepp, VetriDMG).