4431. Miért kapar a macska?
A macskák, jellemzően, a szabadban igyekeznek megfelelő helyet találni. Leggyakrabban egy fát vagy valamilyen oszlopot választanak ki, mivel a fa mint anyag a legalkalmasabb a karmok élezéséhez.
A macskák, jellemzően, a szabadban igyekeznek megfelelő helyet találni. Leggyakrabban egy fát vagy valamilyen oszlopot választanak ki, mivel a fa mint anyag a legalkalmasabb a karmok élezéséhez.
Lacey, az alpaka igaz barátokra lelt a cicák személyében, együtt alszanak, esznek és közösen fedezik fel a környékbeli izgalmakat. Nézzétek, milyen édesek!
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) 1979-óta választja vagy szavaztatja meg az év madarát. 2015-re három faj: a búbosbanka, a fekete rigó vagy a vörösbegy társadalmi összefogású védelme merült fel.
Uhufióka kelt ki a közelmúltban a veszprémi állatkertben, ahol évek óta nem volt szaporulata nagy fülesbagoly (Bubo bubo) néven is ismert madárnak.
Megszületett az ország első ománi tehénorrú rája bébije (Rhinoptera jayakari) a Nyíregyházi Állatparkban.
Kedves Gazdi! Elképzelhető, hogy viszket neki az orra, vagy a környéke. Pl. gombás gyulladástól. Meg kellene mutatni az állatorvosának. Üdvözlettel Szaniszló Ferenc
Meg kellene vizsgáltatni a cicát, hogy nincsenek -e atkák a fülében, nem bolhás-e? Ha a vizsgálat ezt nem igazolja, akkor allergiás bőrgyulladásra gondolnék. Azt is állatorvosával tudja kezeltetni.
Több kutya együttes tartása, összeszoktatás >>> http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf
Kedves Gazdi! Ha MDR1 +/-, akkor macrocyclusos lacton veszélyes lehet, de a milbemycin (Milbemax) nem valószínű hogy bajt okozna. Ezt lehet használni dirofilaria prevencióra stb. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Nem tudok róla, hogy a füge káros lenne. Saját kutyáim is ették. Nagy mennyiségű, túlérett gyümölcstől lehet hasmenés, mástól nem kell tartani.