441. Az akvárium betelepítése lépésekben
Kiválasztottuk az akváriumot, megvettük a hátteret és az aljzatot. A leendő halainkat is kiszemeltük magunknak. Most már csak be kell rendeznünk az akváriumot a fogadásukra.
Kiválasztottuk az akváriumot, megvettük a hátteret és az aljzatot. A leendő halainkat is kiszemeltük magunknak. Most már csak be kell rendeznünk az akváriumot a fogadásukra.
Minden szülő életében eljön az a pillanat, amikor gyermeke előáll azzal a bizonyos kéréssel "… anya, apa, vegyetek nekem egy kisállatot!..."... De miért pont hüllőt akar?!
A háziállat.hu utánajárt, milyennek kell lennie az akvárium vizének. Szín, szag, hőmérséklet, oxigén, sótartalom, keménység és kémhatás a téma.
Ha szeretnénk szaporítani halainkat, szükség lehet az akváriumi víz keménységének és pH-értékének beállítására. Megmutatjuk, hogyan fogjunk hozzá!
A Vitakraft által felajánlott áprilisi kutyás nyereménycsomag jó helyre kerül: Fanni kutyushoz. Reméljük, Fanni jó kedvvel fogyassza majd nyereményét!
Égési sérülések esetén nem szokott kinőni a szőr, mert a szőrtüszők is elpusztulnak ilyenkor.
Attól tartok, sehogy. Jobb lenne megszabadulni ettől az állománytól. A myxomatózisnál nagyon fontos a megelőzés; - a szúnyogok távoltartása, - a nyulaknál pedig vakcinásan, vagy homeopátiásan. Üdvözlettel: Takács doktornő
A képen nem jól látom, de lehetséges, hogy egy tályog, amit meg kellene nyitni. Vigye őt állatorvoshoz!
Kedves Gazdi! A kutyust célszerű lenne egy állatorvosnak megmutatni, aki a tüneteknek megfelelően tudja kezelni!
Kedves Tamás! Az oltást (a szervezet immunválasza miatt) 2 hétre kellene ismételni. Ideális esetben ugyanazt a típusú vakcinát lenne jó beadatni. Ha viszont a kombináltat (ami többek között a szopornyica ellen is ad védettséget) kapná meg, akkor azt 2 hét múlva újra meg kell majd ismételni...