4446. Senki nem imádja jobban a foci VB-t, mint ez a kutya!
Nem, még a brazil szomszédod sem übereli a focirajongó kutyust, aki minden este lelkesen várja a futball világbajnokság következő meccsét.
Nem, még a brazil szomszédod sem übereli a focirajongó kutyust, aki minden este lelkesen várja a futball világbajnokság következő meccsét.
Az emberi hülyeség határtalan, ezt az alábbi fotók is tökéletesen bizonyítják. Nézzétek!
Kétpúpú tevecsikó (Camelus bactrianus) született a Nyíregyházi Állatpark Ázsia élővilágát bemutató területén.
Krokodilt láttak egy krétai tó partján, és a hatóságok megerősítették, hogy a róla készült fotók és videofelvételek nem hamisítványok.
Ezek tényleg a legcukibb állatkölykös fotók, amiket valaha láttunk. Jegesmackó, zsiráf, elefánt, oroszlán, sok-sok szőrös, pihe-puha cukiság. Nézzétek meg!
Kedves Gazdi! Mindenképpen bőrkaparékvizsgálat szükséges, mert valóban ez több minden lehet. Üdvözlettel Szaniszló Ferenc
Ha a tünethez nem társul borzolt tollazat, levertség, akkor a legvalószínűbb, hogy az ivarérett hímek etető reflexe. Vagyis nem betegség. Ha teljes bizonyosságot akar szerezni, keresse fel a legközelebbi madárspecialista állatorvost egy általános kivizsgálás céljából.
Kedves Ramóna! Feltétlenül meg kell mutatni, mert lehet ez hormonális alapon, de akár bőrgomba fertőzés is.Úgyhogy el kellene sétálni a kutyussal egy állatorvoshoz. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Többféle probléma okozhatja: pl. faroksérülés, bűzmirigy, végbélbetegség stb., ha pár napon belül nem szűnnének a panaszok, akkor feltétlen forduljon állatorvoshoz.
Valószínűleg táp eredetű a probléma. Ha tápváltással nem szűnne a hasmenés, akkor mindenképpen mutassa meg állatorvos kollégának. A féreghajtást viszont érdemes lenne megismételni, és adhat pár hétig probiotikumot a kutyusnak...