4451. Terrarisztika börze 2014. szeptember 07.
2014. szeptember 7-én ismét megrendezésre kerül a Terrarisztika Börze a SYMA Rendezvény és Kongresszusi Központban.
2014. szeptember 7-én ismét megrendezésre kerül a Terrarisztika Börze a SYMA Rendezvény és Kongresszusi Központban.
A kutyáknak háromhavonta féreghajtót kellene kapniuk, de alig akad gazdi, aki ezt betartja.
Írásom szól kezdő és gyakorló hobbitenyésztőknek, gazdálkodóknak, azzal a szándékkal, hogy megismertessem a mesterséges keltetés alapjait és buktatóit, mely ismeretek hiánya sok bosszúságot okozhat és elveheti az emberek kedvét a további kísérletezésektől.
A Vigyél Haza Alapítvány és a Hangya Közösség kampányt indított több száz árva kutya megmentése érdekében. Sztárok közreműködésével jótékonysági gálát szerveznek a civilek, a fagyban segítségre szoruló, árva kutyák javára.
Már másfél hónapja, hogy a Picur néven ismert fiatal fehér gólyánk megérkezett a Dél-afrikai Köztársaságba. Ő volt az első magyar fehér gólya, amelyik megtette ezt a hosszú utat az elmúlt években jeladóval útnak indult 46 fajtársa közül.
Ha megfelelő vackuk van, széltől, huzattól védett akkor ki lehet tenni őket.
A teknősök jól elvannak egyedül, ha mégis venne hozzá párt akkor ne kicsit vegyen, úgy szerintem nem lesz probléma. Próbáljon hírdetéseket nézni nagy ékszerteknősöket ajándékba is oda szoktak adni.
Műtéttel korrigálható.
Vigye el másik kollégához. Lehet daganat, tályog, stb.
Viselkedéstechnikailag ez arra vezethető vissza, hogy a kölyökkutyák és főleg az anya állat föleszi az ürüléket, - tisztasági és higéniás okokból eredően. Ha csak száraztápot (jó minőségűt, teljes értékűt !) adnak a kutyának akkor mindig megfelelően szilárd az ürülék. A tünet is a táplélékösszetevőkre vezethető vissza, mert az emésztés és tápanyaghasznosítás során valamilyen anyagok maradnak az ürülékben ami a kutya szaglása és ízlelése számára még táplálékforrásnak minősül. Még néhány hét-hónap és a tünet jelentősen enyhülni fog.