4456. Nemzetközi Macskakiállítás 2015. február 7-8.
A Magyar Macskamánia Egyesület, Nemzetközi Macskakiállítást rendez a 2015. február 7-8-án, Budapesten a Lurdy házban.
A Magyar Macskamánia Egyesület, Nemzetközi Macskakiállítást rendez a 2015. február 7-8-án, Budapesten a Lurdy házban.
Hosszúnyakú, vélhetően 160 millió éves dinoszaurusz maradványaira bukkant egy nemzetközi kutatócsapat a délnyugat-kínai Szecsuán tartományban – számolt be a felfedezésről a sina.com kínai hírportál.
Zsiráfborjú született a Fővárosi Állat- és Növénykertben, aki gondozóitól az Ikinya nevet kapta. A hím zsiráf első lábraállásakor 170 centi magas volt, öt nap alatt azonban több mint tíz centit nőtt.
A barna medvék február elejéig általában téli álmukat alusszák. Ilyenkor azonban elérkezik az idő az első időjárás-próbára, kimerészkednek barlangjukból. Ha február első napjaiban az időjárás kellemes, sőt, napos, akkor bizony a medvék meglátják árnyékukat, megijednek tőle, és rögvest vissza is bújnak! – tartja a népi hagyomány.
Képesek hangjelzéseik megváltoztatására a csimpánzok, ha idegen csoportba kerülnek, hogy jobban megértessék magukat új társaikkal - derítették ki brit kutatók az edinburghi állatkertben tanulmányozva két majomközösséget, amelyek korábban egymástól távol éltek.
Ha önmagát tépi az legvalószínűbben ásványianyag, vagy fészekanyaghiány miatt történhet. Hasonló okok miatt tépheti lakótársa is. A hiány pótolandó, szükség esetén, ha a tolltépést másik madár követi el, egymástól elkülönítendők. Amennyiben rögzül a rossz szokás, úgy sok esetben már nem is lehet leszoktatni róla a madarakat.
Kedves Cicatulajdonos! A sajátkezű varratkiszedést nem javasolom. Inkább vigyék vissza abba a rendelőbe a cicát, ahol ivartalanították. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos
A leírtak alapján legfeljebb találgatni lehetne, de annak nem sok értelme van. Meg kellene inkább vizsgáltatni, hogy el lehessen dönteni, mi ez a váladék és honnan jön ponotsan? Csak ezután lehet arról beszélni, mi legyen a kezelési mód. Szóval, nem tudok mást tanácsolni, vigyék a kutyát állatorvoshoz!
A jelenség az átlagon felüli domináns megnyilvánulás egyik formája. Nem normális. Ivartalanítassa a kutyát Vegyen vissza a kutya elkényesztetéséből. Tegyen nevelési lépéseket a dominancia ellen Egy yorki is falka állat !!!
A szorulás nagyon tág fogalom, ennek alapján semmiféle véleményt nem lehet mondani. Azt sem tudni, hogy mi idézte elő, azt sem, hogy mennyiire súlyos, és azt sem, mi volt az injekció, amit az állatorvos adott. Úgyhogy ezek alapján biztosan nem lehet megmnondnai, hogy mikor fog hatni a szer. Ezt talán attól az orvostól kellene megkérdezni, aki adta.