4476. Kisfilm a felelős állattartásról
Gift, vagyis Ajándék - ezzel a címmel terjed az interneten egy megható magyar kisfilm, ami a felelős örökbefogadásra és állattartásra hívja fel a figyelmet.
Gift, vagyis Ajándék - ezzel a címmel terjed az interneten egy megható magyar kisfilm, ami a felelős örökbefogadásra és állattartásra hívja fel a figyelmet.
Átadták a borjúfókákat és pápaszemes pingvineket bemutató látványmedencéket és építményeket szombaton a Veszprémi Állatkertben.
Az érdeklődőknek látványosság, a sérült állatok számára azonban a túlélés egyetlen esélyét jelenti a hét végén átadott jászsági Sasközpont - mondta el a Természetvédelmi Őrszolgálat Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóságának (HNPI) tájegység-vezetője hétfőn az MTI-nek.
Négy héten belül hat katta (Lemur catta), vagyis gyűrűsfarkú maki született a Nyíregyházi Állatparkban.
A termesztett kultúr- és a vadon élő növények jelentős része nem teremhet, nem létezhet beporzást végző állatok, kontinensünkön elsősorban rovarok, közöttük is főleg a különböző méhfajok nélkül. Sajnálatos módon az élőhelyek átalakítása egyre inkább fenyegeti ezeknek a pollinátoroknak a létét is.
Tisztelt Tulajdonos! Kérdésére azért nem tudok válaszolni, mert vizsgálat nélkül nem lehet diagnózist, prognózist felállítani, esélyeket latolgatni sem. Ha nem javul az állapota vigye el az állatorvosához! Üdvözlettel, Dr. Fux Attila
Tisztelt Kérdezô! Érdemes megfogadniuk az állatorvosuk javaslatát. Dr.Puskás Gábor Miért és mikor hullik a hörcsög szőre? 5 dolog, amit minden hörcsög gazdinak tudnia kell
Tisztelt Tulajdonos! A készítmény kiszerelésén rajta van az ajánlott adagolás, kérem azt tartsák be, többet ne adjanak megelőzésként sem! Üdvözlettel, Dr. Fux Attila
A kép alapján bakteriális fertőzésnek látszik ezért valamilyen bőrfertőtlenítő szerrel - pl. Betadine - javaslom inkább bekenni naponta 2-3-szor. Utána néhány percig meg kell akadályozni hogy a kutya lenyalja. Ha visszaérkeznek a kollégák akkor javaslom hogy mutassák meg nekik. Pyoderma, a kutyakölykök gyakori bőrfertőzése
Szia! A nyuszi a fülén keresztül adja le a fölösleges hőt- ezért szokták a füleket nagy melegben kicsit benedvesíteni, hogy jobban érezze magát. Nincs semmi baj vele, de ez a nagy hőség őket is nagyon megviseli. És minden nyuszi máshogy reagál erre. Adj nekik több nedves gyümölcsöt, több vizet és ha tudod nedvesítsd a fülüket is, hogy hűsölhessenek... Mit csináljak a nyuszimmal nagy melegben?