4516. A világon elsőként lombikkutyák születtek
A világon elsőként alkalmaztak sikerrel lombikeljárást kutyáknál amerikai szakemberek, akik a PLoS One című folyóiratban számoltak be az évtizedek munkáját dicsérő tudományos áttörésről.
A világon elsőként alkalmaztak sikerrel lombikeljárást kutyáknál amerikai szakemberek, akik a PLoS One című folyóiratban számoltak be az évtizedek munkáját dicsérő tudományos áttörésről.
Nagy térerejű, kifejezetten a kisállatok vizsgálatára koncentráló MR-berendezést adtak át a VetScan Kisállat Diagnosztika központjában. Az Újpest és Káposztásmegyer határán, a Megyeri út 53. szám alatt lévő központ Magyarországon egyedülálló módon kifejezetten állatok számára nyújt professzionális MR-vizsgálatokat, egy 1,5 Tesla térerejű MR-berendezésen.
A mezei tücsök (Gryllus campestris) nyerte meg a Magyar Természettudományi Múzeum blogján kiírt internetes szavazást, amelyen arról dönthettek a voksolók, hogy 2016-ban melyik bogárfaj kapjon kitüntetett figyelmet.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) Kétéltű- és Hüllővédelmi Szakosztálya 2016 év hüllőjének a kockás siklót választotta.
Azonnal megrendelik az esztergomi József Attila Iskola szigetelésének kivitelezőjétől azoknak a pillangóajtóknak a beépítését, amelyeken távozhatnak a burkolat alá befalazott denevérek.
Jó napot! Én csak annyit tudnék javasolni, hogy meg kellene vizsgáltatni állatorvossal. A 2 év valóban élemedet kor, ám a szemhéjdudor nem korfüggő:) Üdv
Semmi adatot nem találtam , mi miatt nem ehetne bambusznádat. Figyelemmel kell azonban lenni arra, hogy nagy rosttartalma mellett viszonylag kevés a tápértéke.
Többféle kutya tejpótló szer kapható, melyek alkalmasak a kiskutyák táplálására, születésüktől kezdve. Állatorvosa bizonyosan segít valamelyik tejpótlót beszerezni Dr. Lévai Péter
- Igen, van reális esély arra hogy a macska fokozatosan megszokja megtanulja a ki-be járást, (a technikai megoldás az I. emelet miatt nehezebb, de nem lehetetlen!) de a kezdeti időszakban sok türelmet és odafigyelést igényel. - A félelem valóban nagy gátja lehet a kiszoktatásnak, mert jogos az a feltételezés, hogy egy pánik helyzetet követően a macska egy bizonyos időre elveszti a tájékozódó és döntésképességét, majd ezt követően baleset éri vagy reális időn belül nem talál haza. - Biztonságosabb lenne, ha megtartanák a jelenlegi kombinált módszert, talán a benti és a kinti aktivitást, játékot kibővítve érdekesebbé, intenzívabbá téve
Az egyedül maradt hörcsög életkörülményeiben ez ugyan jelentős változás, de egy átmeneti depresszió után alkalmazkodni fog az új körülményekhez.