4516. A világon elsőként lombikkutyák születtek
A világon elsőként alkalmaztak sikerrel lombikeljárást kutyáknál amerikai szakemberek, akik a PLoS One című folyóiratban számoltak be az évtizedek munkáját dicsérő tudományos áttörésről.
A világon elsőként alkalmaztak sikerrel lombikeljárást kutyáknál amerikai szakemberek, akik a PLoS One című folyóiratban számoltak be az évtizedek munkáját dicsérő tudományos áttörésről.
Nagy térerejű, kifejezetten a kisállatok vizsgálatára koncentráló MR-berendezést adtak át a VetScan Kisállat Diagnosztika központjában. Az Újpest és Káposztásmegyer határán, a Megyeri út 53. szám alatt lévő központ Magyarországon egyedülálló módon kifejezetten állatok számára nyújt professzionális MR-vizsgálatokat, egy 1,5 Tesla térerejű MR-berendezésen.
A mezei tücsök (Gryllus campestris) nyerte meg a Magyar Természettudományi Múzeum blogján kiírt internetes szavazást, amelyen arról dönthettek a voksolók, hogy 2016-ban melyik bogárfaj kapjon kitüntetett figyelmet.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) Kétéltű- és Hüllővédelmi Szakosztálya 2016 év hüllőjének a kockás siklót választotta.
Azonnal megrendelik az esztergomi József Attila Iskola szigetelésének kivitelezőjétől azoknak a pillangóajtóknak a beépítését, amelyeken távozhatnak a burkolat alá befalazott denevérek.
Nem javaslom, nehéz a pontos adagolás. Olcsóbb és jó megoldás valamelyik minőségi kullancs-bolha nyakörv alkalmazása. 6-8 hónap közötti a hatékonyságuk. A TV-ben most reklámozott az én kutyámnál már harmadik éve jól bevált. 8 hónapra elegendő. Állatorvosánál ill. állatpatikában tudja megvásárolni.
Kedves Érdeklődő! A képen lévő hullámos papagáj tojó ivarú. Üdvözlettel: Rácz Sándor
Egyszerre elég az egyik, mérgezést kaphat a sok szertől. Várjanak egy kicsit, hatni fog.( Ha mégsem volt elég, két hét múlva rárakhatják a nyakörvet.) A bolhásság következményei >>
Kedves Gazdi! Esetleg a gyógynövény alapú Licorice készítmény hatékony lehet. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Mivel fiatal kutyusról van szó, ezért egyenlőre csak a tünetek megfigyelését javasolnám, kezelést nem igényel. Állatorvosnak természetesen mutassa meg, ha azonban gyakran jelentkeznek, illetve súlyosbodnak a tünetek, akkor egy komolyabb és részletesebb kivizsgálást javasolnék (vérlaboron kívül, MR, EEG stb.)...