4516. A világon elsőként lombikkutyák születtek
A világon elsőként alkalmaztak sikerrel lombikeljárást kutyáknál amerikai szakemberek, akik a PLoS One című folyóiratban számoltak be az évtizedek munkáját dicsérő tudományos áttörésről.
A világon elsőként alkalmaztak sikerrel lombikeljárást kutyáknál amerikai szakemberek, akik a PLoS One című folyóiratban számoltak be az évtizedek munkáját dicsérő tudományos áttörésről.
Nagy térerejű, kifejezetten a kisállatok vizsgálatára koncentráló MR-berendezést adtak át a VetScan Kisállat Diagnosztika központjában. Az Újpest és Káposztásmegyer határán, a Megyeri út 53. szám alatt lévő központ Magyarországon egyedülálló módon kifejezetten állatok számára nyújt professzionális MR-vizsgálatokat, egy 1,5 Tesla térerejű MR-berendezésen.
A mezei tücsök (Gryllus campestris) nyerte meg a Magyar Természettudományi Múzeum blogján kiírt internetes szavazást, amelyen arról dönthettek a voksolók, hogy 2016-ban melyik bogárfaj kapjon kitüntetett figyelmet.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) Kétéltű- és Hüllővédelmi Szakosztálya 2016 év hüllőjének a kockás siklót választotta.
Azonnal megrendelik az esztergomi József Attila Iskola szigetelésének kivitelezőjétől azoknak a pillangóajtóknak a beépítését, amelyeken távozhatnak a burkolat alá befalazott denevérek.
Minél hamarabb mutassa meg állatorvosnak. Ha daganat, akkor azonnal műteni kell, hogy megmenthető legyen a lába. Ha a műtét előtti vizsgálatok jók, akkor az életkor nem lehet akadály a műtét szempontjából, megfelelő altatási protokoll esetén.
Kedves Zsuzsanna! Általánosságban jól támogatja a vese működését a Berberis CH5 és a Solidago CH5 napi 3x. Egyéb szereket mindenképpen "személyre" szabottan kell kiválasztani kedvence számára. Ehhez azonban elengedhetetlen, hogy legalább egyszer beszéljünk (mobil: 06209284425). Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea.
A lehetséges okok: - húgyuti, vese, vezeletrendszeri megbetegedés - valamilyen szervi probléma miatt izgalmi állapotában nem tudja tartani a vizeletét - valamilyen szuka-ivarszervi probléma miatt nem tudja tartani a vizeletét IGEN, forduljon állatorvoshoz
Kedves Gazdi! A probléma lehet vitamin- vagy egyéb tápanyaghiány, de lehet akár egy gyomorprobléma is, például fekély. Etessen kutyájával minőségi állateledelt, ha nem segítene, keresse fel állatrvosát. Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet csapata
Helyi duzzanat keletkezhet az nem probléma (A szürke nem veszélyes) Legtartósabbak a nyakörvek pl a scalibor.