4536. Újabb recés zsiráf született a debreceni állatkertben
Újabb recés zsiráfborjú született a debreceni állatkertben. A kiscsikó és anyukája jól vannak. Videón az első tétova lépések:
Újabb recés zsiráfborjú született a debreceni állatkertben. A kiscsikó és anyukája jól vannak. Videón az első tétova lépések:
Bélgyulladás számos okból alakulhat ki. Okozhatja fertőzés (baktérium, vírus, parazita, gomba), romlott eleség, méreganyag (pl. vegyszerek, bélnyálkahártyát izgató gyógyszer) vagy akár táplálékintolerancia is.
Amerikai tudósok megfejtették a természet egyik leghíresebb utazásának, a pompás királylepke Kanadától Mexikóig tartó hosszú vándorlásának rejtélyét.
A macska táplálási igényei a háziasítás folyamán, az évezredek során változtak, azonban – a kutyával ellentétben – mind a mai napig a valódi húsevő. De mire van szüksége a brit rövidszőrű macskának?
Mik a bolhaallergia tünetei, és honnan ismerheted fel, ha a kutyádnak bőrbetegsége van?
Erre interneten át ennyiből nem lehet válaszolni. Kérdezze meg kezelőorvosát.
Kedves Nikoletta, ezek az állatok azért nem a hosszú hideg klimára vannak kitalálva. Ezt tudni kell. ebből következik, hogy de igénybe veszi a szervezetüket, igen le is gyengíti őket. A hidegtől és az adott egyed ellenálló képességétől függ mennyire... enni addig biztos nem fognak, míg sokkal melegebb nem lesz (kb 20-25 fok minimum) Üdv-Éva
A nagytestű, nagy növekedési erélyű kutyák csontfejlődési zavara rendszerint a túlzott energia ellátás miatt alakul ki bőséges takarmányozás mellett. A tapasztalatok szerint ha ilyenkor még kálcium és D-vitamin adagolás is történik, a tünetek csak súlyosabbá válnak. Ilyenkor átmenetileg alacsonyabb tápértékű tápoknak a szokottnál kisebb mennyiségű etetése javítani szokott a problémán. Természetesen hasonló tünetek angolkór (kálcium és D-vitamin hiány) esetén is előfordulnak, de a kérdésben leírtak alapján valószínűtlennek tartom, hogy erről lenne szó.
Én az ivartalanítást javaslom a nem kívánt vemhesség megelőzésére. Ha Ovaridot szeretne használni, tájékoztatást kap állatorvosától, mivel vény nélkül nem szerezhető be a készítmény.
Azért mert megszokta és Önök nem tettek eddig ellene hatékonyan semmit.