4566. Átadták Magyarország legnagyobb dinoszauruszparkját
Dinoszauruszparkot adtak át szerdán a veszprémi állatkertben, az ország legnagyobb őslényparkjában harminc életnagyságú szobor látható.
Dinoszauruszparkot adtak át szerdán a veszprémi állatkertben, az ország legnagyobb őslényparkjában harminc életnagyságú szobor látható.
Átadták a látogatóknak pénteken az 1,8 milliárd forintos beruházással kialakított új pécsi állatkertet.
Szakemberek szerint egy grizzly és jegesmedve hibridje az a medve, amelyet Kanada északi részén, a Hudson-öböl partján fekvő Arviat település közelében ejtett el egy vadász.
Május 23. a teknősök világnapja. Összegyűjtöttük a Best of teknősöket: legkisebb, legnagyobb, legöregebb, legfiatalabb, na és persze a Tini Nindzsák!
A falkában mindig az alfa eszik először, a családokban azonban felborul a sorrend, Mit tehetünk, ha morog a kutyánk?
Az előző tüzeléstől kell számolni!
Ennek ezer oka lehet. Érdemes lenne megmutani őket madárszakorvosnak.
Én tennék rá újat néhány nap után!
Én biztosan csak annyi görit vállalnék be, amennyivel eleget tudnék foglalkozni, játszani, sétálni úgy, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalásom. Nem is annyira a ketrecméret számít, hanem hogy minél többet együtt lehessenek a gazdijukkal, szaladgáljanak, játsszanak. Viszont ezt számszerűsíteni (mekkora?, mennyit?, hányszor?) nem tudom.
Sosem próbáltam. Meg lehet próbálni és majd kíváncsi lennék az eredményekre! :)