4581. Legnépszerűbb hüllőnk a görögteknős
A görög teknősök a legnépszerűbb hüllők körébe tartoznak. Ennek számos oka van: a szépségük, békés természetük, rendkívül hosszú élettartamuk.
A görög teknősök a legnépszerűbb hüllők körébe tartoznak. Ennek számos oka van: a szépségük, békés természetük, rendkívül hosszú élettartamuk.
Sailor az uszkár nem mindennapi kutya, labdán egyensúlyoz, bevásárolni jár. 10 méteres egyensúlyozásból most ő a leggyorsabb.
Ha cica van a háznál, nincs egy unalmas pillanatunk. Még az alvásuk is elbűvölő, nem beszélve mozgalmas ébrenlétükről.
4 éves tengerimalacom 2 hete nem kakil, nem pisil, nem eszik-iszik. Elvittem orvoshoz ahol levágták túlnőtt fogát és kapott injekciót is. Miután hazaértünk evett egy is uborkát, de korai volt az öröm, mert azóta minden maradt a régiben.
Sarka Kata, Szabó Zsófi, Katus Attila, Nyári Dia, Nagy Alexa és Tornóczky Anita saját egészségük mellett négylábú barátjuk jóllétére is ügyelnek. A felelős gazdik közös futást szerveztek egymással és kutyusaikkal a Városmajorban, hogy így figyelmeztessenek minden ebtartót a szívférgességre.
Talán csak apró pigmentfoltok. Sajnos képet nem küldött és látatlanban felelőtlenség lenne diagnosztizálni. Keresse fel még egyszer a kollégát vagy esetleg egy másikat.
Előfordulhat hirtelen szívelégtelenség akár trombusképződés miatt is.Biztosat csak boncolás után lehetne mondani. Anyukája ne hibáztassa magát!
Bár a kérdés látszólag egyszerű, válaszolni azonban nem könnyű rá. Ma már rengeteg féle bolha ellenes készítmény van, szinte bármelyiket ki lehet próbálni. Jó esély van arra, hogy egy másik készítmény nem fog ilyen tüneteket (reakciót) kiváltani. DE a legjobb az lenne, ha felkeresne a cicával egy állatorvost, megnézetné vele a bőrét és ott helyben megbeszélhetnék, hogy mit lehetne kipróbálni.
A Fővárosi Állat és Növénykert a megfelelő hely e célra. Tekintettel arra, hogy védett állatokról van szó, a tartásuk így is illegális volt. A FÁNK mentőhelyként szolgál az elárvult vagy megsérült mo-n honos védett állatfajok esetében. -Éva
A bepisilésnek több oka lehet: húgyhólyaggyulladás, kő, incontinentia (hólyagzáróizom elégtelenség)... stb. Ha nincsen javulás, mindenképpen mutassa meg kollégának, kellene legalább egy ultrahangos vizsgálat. Húgyuti betegségekre inkább a fluorokinolonok javasoltak, az Ospen helyett... A prednisolont miiééért??? Az is okozhatja a bepisilést.