4581. Legnépszerűbb hüllőnk a görögteknős
A görög teknősök a legnépszerűbb hüllők körébe tartoznak. Ennek számos oka van: a szépségük, békés természetük, rendkívül hosszú élettartamuk.
A görög teknősök a legnépszerűbb hüllők körébe tartoznak. Ennek számos oka van: a szépségük, békés természetük, rendkívül hosszú élettartamuk.
Sailor az uszkár nem mindennapi kutya, labdán egyensúlyoz, bevásárolni jár. 10 méteres egyensúlyozásból most ő a leggyorsabb.
Ha cica van a háznál, nincs egy unalmas pillanatunk. Még az alvásuk is elbűvölő, nem beszélve mozgalmas ébrenlétükről.
4 éves tengerimalacom 2 hete nem kakil, nem pisil, nem eszik-iszik. Elvittem orvoshoz ahol levágták túlnőtt fogát és kapott injekciót is. Miután hazaértünk evett egy is uborkát, de korai volt az öröm, mert azóta minden maradt a régiben.
Sarka Kata, Szabó Zsófi, Katus Attila, Nyári Dia, Nagy Alexa és Tornóczky Anita saját egészségük mellett négylábú barátjuk jóllétére is ügyelnek. A felelős gazdik közös futást szerveztek egymással és kutyusaikkal a Városmajorban, hogy így figyelmeztessenek minden ebtartót a szívférgességre.
Ez nem olyan probléma amit távolról meg lehetne oldani. Az elzárás boztosan nem a jó megoldás mivel inkább rá kellene vezetni a kutyát arra hogy nem kell félnie. Azt javasolom keressen fel egy viselkedési problémákkal foglalkozó szakembert aki személyesen meg tudja nézni és tud segíteni a megoldásban Mitől félnek az állatok? Hogyan kezelhetjük félelmeiket? Zajfóbia és viharfóbia: mit tehetünk, ha kutyánk fél a villámlástól? Zajfóbia és viharfóbia: miért félnek az állatok a vihartól és a villámlástól?
A gyakori vizelés oka lehet a húgyhólyag gyulladása, vagy a szokottnál több folyadék fogyasztása miatt is. Ha nem iszik gyakrabban a kiskutya a szokásosnál, Illetve nem fogy több víz, akkor érdemes egy vizelet vizsgálatot csináltatni, nincs-e bakteriális eredetű hólyaghurutja. Hogyan gyógyítsuk kedvenceink vizeletkiválasztó és elvezető rendszerének betegségeit? Miért pisil be a kutya örömében? Kutya bélproblémák: bélcsavarodás, bélelzáródás
Valószínűleg a kettő együtt. A páncél kíméletes fertőtlenítésén kívül szükség lesz A-D-E vitaminokra is. Fel kell keresni egy kollégát aki beadja a vitamin injekciót és a páncél fertőtlenítésében is segít. Vitaminhiányos teknős Teknősök rejtett bajai: mikor rohanjunk orvoshoz? Milyen a jól nevelt görög teknős?
Kedves Gazdi! Javaslom, hogy minél előbb vizsgáltassa ki alaposan a cicát (vérvizsg., hasi-UH), mivel az Ön által leírt tünetek alapján biztos diagnózist felállítani így nem lehet. Elképzelhető, hogy csak egy egyszerű felsőlégúti hurutról van szó, de akár állhat a háttérben egy súlyos vírusos megbetegedés is. Ha megvan a pontos diagnózis, akkor már konkrétabb tanácsokat is tudok mondani. Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos
Az elfertőződött sebnek meg kell gyógyulnia. Az nem szokott súlyos tüneteket okozni. A hányás nem valószínű, hogy amiatt van, lehet, hogy a gyógyszert nem bírja. A nőstény macska ivartalanítása - videón Cila cica varratszedése A macskák ivartalanítása