456. Te is mindennap pizzát eszel?
Ugyanúgy, ahogy az emberek, a kutyák és cicák is megunják a megszokott kosztot, és rajonganak a változatos ételekért. Ha szeretnénk állatunk kedvében járni, akkor színesítsük étrendjét új ízekkel!
Ugyanúgy, ahogy az emberek, a kutyák és cicák is megunják a megszokott kosztot, és rajonganak a változatos ételekért. Ha szeretnénk állatunk kedvében járni, akkor színesítsük étrendjét új ízekkel!
A szobában hova kerüljön a tengerimalac lakhelye? Miben lakjon kedvencünk? Milyen nemű malackát válasszunk, és milyen párban tartási lehetőségek vannak? A válaszokat a cikkben leled!
A globális felmelegedés az 1972-ben védetté nyilvánított jegesmedvéket fenyegeti a leginkább közvetlenül. Az OSRAM – a világ egyik vezető fényforrás gyártója - környezetbarát fényforrások fejlesztésével törekszik a fenntartható fejlődés megvalósítására
Nyáron különösen figyeljünk a víz utánpótlása: a legjobb, ha két külön tálkát is megtöltünk vízzel, hogy ha az egyik elfogy, vagy felborul, akkor se szomjazzon a kutya, macska, vadászgörény.
Egy hullámos papagáj pár elhelyezése már egy 25x40 cm alapterületű kalitban is megfelelő. De természetesen nekik is jobb, ha minél nagyobb a röpdéjük...
Kedves gazdi, Érdemes lenne megmutatni egy állatorvosnak, mert az elmondottak alapján szüksége lenne egy alapos vizsgálatra. Látatlanban erre sajnos nem lehet mondani semmit. üdvözlettel:
Önmagában a lázas állapot - pláne ha a lázcsillapítótól a láz már elmúlt - nem indokolja a leírt gyengeséget stb. Valami a lázat is okozta feltehetően valamilyen fertőzés.A láz okát kellene megállapítani és megszüntetni.Ha ilyen rosszul van a cica akkor minél előbb.
A kelés óta kifordult lábat nem lehet csupán vitaminok, ásványi anyagok biztosításával helyreállítani. A korai stádiumban a lábak összekötésével lehet eredményt elérni, de ezek sikere is kétséges.
Kedves Gazdi! Bőrkaparékvizsgálat nélkül lehetetlen megmondani. Forduljon állatorvosához. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Kérdező! Védőház biztosításával gond nélkül teleltethetőek. Tartós fagyok idején egy 60W-os infraégő elhelyezése szükséges lehet. Amint átmelegszenek, már mennek is kifelé. A madárparkban évek óta a kifutóban telel a legtöbb fürjfaj.