4606. Soha ne hagyd a kutyádat forró autóban!
A túlhevült jármű ugyanis pillanatok alatt szaunává változik és a kutya pár perc alatt elpusztulhat!
A túlhevült jármű ugyanis pillanatok alatt szaunává változik és a kutya pár perc alatt elpusztulhat!
Ez tényleg COOL! Mint a kisgyerekek, úgy élvezik ők a strandot. Illetve a csúszdázást. Nézd csak!
Bors vakvezető-, Cooper és Joya mozgássérült segítő-, Risza autistasegítő-, Amper terápiás- és Kuku hangjelző kutya; ők és gazdáik a főszereplői annak a mesekönyvnek, amelynek célja a gyermekek fogyatékosság és másság iránti érzékenységének korai fejlesztése.
A budapesti állatkert orangutánjai Chuij, Jula, Lia, AnnaHanna, Lone és Moira mindennapi életének idilli pillanatait idézzük fel: a játékot, a bukfencezést – és persze a szerető gondoskodást, amivel a felnőtt állatok a kölyköket körülveszik.
Arról, hogy a macskák igazán különleges állatok, egyéniségük, határozott akaratuk és véleményük a vilgáról, nem is érdemes vitatkozni. A cicák válaszaiból, reakcióiból viszont sok gazdi nem tud olvasni.
Kedves Gazdi! Az ivartalanítás kandúrok esetében is számos előnnyel jár, a beavatkozás nem befolyásolja az állat későbbi növekedését, fejlődését.
Kedves Gazdi! Valószínűleg allergiás eredetű a probléma, de egyértelműen csak bőrgyógyászati vizsgálat mondhatja ki a diagnózist. És szerintem a kutyus eléggé szenved emiatt. Tehát sok az a két hét! Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Nem történt vele valami? A félelem jele: farkát lehajtja, lába közé behajtja. Ilyen neki? Érdemes lenne megmutatni állatorvosnak.
Mutassák meg a kutyát egy másik állatorvosnak is!
A táp jó, de már kapja a felnőttnek valót inkább. Eleinte keverje a régi tápjával, nehogy a hirtelen változtatás megzavarja az emésztését!