4606. Soha ne hagyd a kutyádat forró autóban!
A túlhevült jármű ugyanis pillanatok alatt szaunává változik és a kutya pár perc alatt elpusztulhat!
A túlhevült jármű ugyanis pillanatok alatt szaunává változik és a kutya pár perc alatt elpusztulhat!
Ez tényleg COOL! Mint a kisgyerekek, úgy élvezik ők a strandot. Illetve a csúszdázást. Nézd csak!
Bors vakvezető-, Cooper és Joya mozgássérült segítő-, Risza autistasegítő-, Amper terápiás- és Kuku hangjelző kutya; ők és gazdáik a főszereplői annak a mesekönyvnek, amelynek célja a gyermekek fogyatékosság és másság iránti érzékenységének korai fejlesztése.
A budapesti állatkert orangutánjai Chuij, Jula, Lia, AnnaHanna, Lone és Moira mindennapi életének idilli pillanatait idézzük fel: a játékot, a bukfencezést – és persze a szerető gondoskodást, amivel a felnőtt állatok a kölyköket körülveszik.
Arról, hogy a macskák igazán különleges állatok, egyéniségük, határozott akaratuk és véleményük a vilgáról, nem is érdemes vitatkozni. A cicák válaszaiból, reakcióiból viszont sok gazdi nem tud olvasni.
Az epilepszia kimutatása vagy kizárása EEG vizsgálattal lehetséges. A nyugtalanságot okozhatja akár egy a közelben lévő tüzelő szuka is mert a szagingerek az ivartalanított kanokra is hatással lehetnek.A nyugtatásra inkább javaslom az Adaptil nevű feromon alapú gyógyszert ami nyakörv spray vagy párologtató formában is hozzáférhető és csak a kutyákra hat nyugtatóan.
Meg kell nézni van-e benne idegen test, illetve a kenőcsöt legalább 5-7 napig kell alkalmazni.
Sajnos a membrános pumpáknak van hangja. Esetleg az akvárium hátuljára fellógatva kellene megpróbálni. Fontos, hogy ne érjen hozzá semmihez. De elvileg az alján gumilábak vannak,az tompítja a zajt. A burkolást nem javaslom. üdv Nélkülözhetetlen akvárium kiegészítők Hogyan adj levegőt a halaidnak? Szellőztetési tudnivalók az akváriumban
Az előesett szem így tönkre fog menni, illetve fájdalmat okoz. Ha nem menthető, el kellene távolítani a sérült szemet. Keressen egzotikus szakállatorvost. Budapesten van több rendelő is, vagy az Állatorvostudományi Egyetem egzotikus állat szakrendelése minden hétköznap. Budapest VII. István utca 2.
Üdvözlöm! Ez valami fizikai sérülés, amit ha jól látok, akkor elfertőződött. Javaslom, hogy betadine-nal kezelje le, persze hagyja egy dobozba víz nélkül 1 órát. Ha nem gyógyul néhány napon belül akkor vigye el specialista állatorvoshoz, javslom, hogy az Exopet rendelőt látogassa meg.