4626. A fekete mangalicákat megmentik, ugye?
Miért van ilyen faj? Még nincs, de ha sikerül a fajtamentő program, akkor lesz!
Miért van ilyen faj? Még nincs, de ha sikerül a fajtamentő program, akkor lesz!
Az előző évekhez hasonlóan idén is nemzetközi keretek között zajlik a Díjlovas Verseny, melyre várhatóan 100-120 lóval neveznek hazai és külföldi lovasok. Hiperaktív, tanulásban, illetve értelmileg akadályozott gyerekek fognak lóra pattanni.
Ismered a 10 legerősebb kutyafajtát a világon? A felét biztos jól eltalálod, de mutatunk újakat is!
Gyermekáldás volt a vörös macskamedve néven is ismert kis pandáknál. Auróra és Ambrus nászából június 26-án született egy apróság. A kölyök most egy odúban cseperedik, de hamarosan eljön az ideje, hogy előmerészkedjen. Érdemes tehát nagyon figyelni!
Hétvégi szórakozásképp Londonban már nem csak a parkba viheted a kutyádat, hanem közös múzeumlátogatásra is. De nem is akármilyenre, ez egyenesen a négylábúaknak szól!
A sípoló hangot a légutakban lévő szűkület okozhatja ami lehet gyulladás, szövetszaporulat vagy akár idegen test. Egy altatás nélküli röntgen felvételt javasolok az ok tisztázására. Macska sípolva lélegzik...
Az üveggyapot szúrós üvegszálakból áll, ami a szájba kerülve a nyelv és a száj nyálkahártyáját is sérti. Szerintem nincs az a kutya amelyik lenyelné. Ha mégis eljutna a torokig az ottani szövetek ingerlése miatt hányás és szűnni nem akaró köhögés alakulna ki. De ilyen nem történt tehát a kutya nem nyelt belőle. Számos, a kutyát fenyegető veszély megelőzhető!
A leírtak nem egészen egy tipikus epilepsziás roham tünetei de az első gondolatom mégis ez. Figyelni kell a következő időszakban, és ha hasonló produkciói lennének, érdemes felkeresni állatorvost. Ha van lehetőség videót készíteni, az sokat segíthet! Mást egyelőre nem lehet tenni, ill. egyelőre nem érdemes. Kutyák epilepsziás működészavarairól Kutyaepilepszia: alapvető tudnivalók
Kedves Gazdi! Igen, egyértelműen ez a célja. Érdemes volna kutyaiskolába járni, olyanba, ahol a gazdát is tanítják! Sugár Péter Városi Kutyák Iskolája Hogyan neveljük, tanítsuk a kiskutyát? - 3 fontos szakasz Hogyan legyek falkavezér?
Kedves Kérdező Fogalmam sincs mi történhetett a kutyával, de itt szerintem nem is ez a gond. Egyrészt olyan kerítésre van szükség, ami szökés biztos, mert ha egyszer kiszökött, akkor máskor is ki fog és nem biztos, hogy utána élve hazakerül. Másrészt bármi érhette, de ha furán viselkedik, akkor érdemes dokihoz vinni (pl ha szuka és tüzelt, akkor lehet nem várt szaporulat...). Ha féltik, akkor érdemes a kerítést megjavítani, hogy ilyen többet ne forduljon elő Sugár Péter Városi Kutyák Iskolája Ha elveszett a kutyád, minden a gyorsaságodon múlik Kutyák viselkedészavarai – félelem, agresszió