466. A Szotyorka-sztori: egy papagáj megmentése
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Ha hüllőnk a szavannáról származik, akkor bizony szavannaszerű hatást kell elérnünk a terráriumban. Ehhez persze azt sem árt tudnunk, hogy milyen a szavanna.
A kép egyértelmű bizonyítéka annak, hogy a kutya igenis jól kijöhet a cicával és nem kell egy életen át üldözniük egymást. Nézd csak!
Rágcsáló, belső élősködő vagy vírusfertőzés. Bármelyikkel számolhatunk, ha madarakat tartunk, így nem árt, ha tudjuk, hogyan védekezhetünk ellenük. Praktikus tanácsok a cikkben!
Magyarországon az utóbbi esztendőkben egyre többen ülnek lóra, hódolnak lovasszenvedélyüknek. Az elmúlt években több száz lovasiskola nyitotta meg kapuját, és a hazai lótenyésztés teljesen átalakult.
Egy vér- és röntgen vizsgálat közelebb vinne a diagnózishoz. Esetleg kontrasztkásás sorozatfelvételt kéne készíttetni, hogyan ürül a cica gyomra és bélrendszere., illetve nem ül-e szőrlabda a gyomrában?
vizsgálat!!! Álatovos!!! üdv
Kedves Érdeklődő! A szürke-hályog kizárólag műtéti úton szüntethető meg, rágcsálók esetében sem ismeretes más kezelés, de ezt a megoldást szinte sosem javasolják. A szürke-hályog nem jár fájdalommal, így értelmetlen lenne ekkora kockázatnak kitenni. A látásvesztés sem viseli meg őket, látásuk gyenge, és terráriumban tartott állatként a ragadozók észrevétele sem életbevágó tényező. Mivel ez a betegség nem fertőző, és fájdalommal sem jár, nem tudok rá kezelést javasolni. Üdvözlettel: Nitta
Kedves Bianka! Ha gyógyítható az elváltozás,tudjuk orvosolni. Amennyiben nem,csak szenvedést okozunk az állatoknak.Kérlek mutasd meg a kis libákat állatorvosnak. Dr. Puskás Gábor
Az étvágytalanság a legtöbb betegség tünete. A legjobb lenne, ha egy alapos vizsgálat céljából felkeresnék az állatorvosukat!