4701. Adakozó Kedd (Giving Tuesday) van, a Black Friday kis tesója
A célja, hogy az állampolgárok tudatosabban álljanak a társadalmi problémákhoz, és fejlessze az adományozás és a civilszervezetek támogatásának hagyományát.
A célja, hogy az állampolgárok tudatosabban álljanak a társadalmi problémákhoz, és fejlessze az adományozás és a civilszervezetek támogatásának hagyományát.
Stadionépítés után itt a ménesbirtok biznisz? A kormány és az agrártárca kiemelt célja, hogy a magyar lótenyésztés ismét a világ élvonalába tartozzon - mondta a földművelésügyi miniszter szombaton Bábolnán.
Sokan ajándékoznak karácsonyra cicát, tengerimalacot vagy éppen vadászgörényt, az ünnepek elmúltával azonban csaknem minden ötödik ilyen kisállat újra az állatkereskedésben, rosszabb esetben az utcán vagy élhetetlen körülmények között találja magát. A Tengerimalac-védő Egyesület összegyűjtötte, mely kérdések őszinte megválaszolásával találhatja meg az ideális házi kedvencet, amely akár hosszú évekre a család részévé válhat.
Fehércsőrű búvár egy Magyarországon eddig még soha nem látott madárfaj első példányát figyelték meg a balatonföldvári mólónál december 3-án budapesti madarászok.
A NEO Magyar Segítőkutya Egyesület nevéhez köthető az a mesekönyv, amelynek célja a gyerekek fogyatékosságok iránti érzékenyítése. A Kuku és barátai – Ismerjük meg közösen a segítőkutyák világát! című könyv látássérültek számára elérhető változatát november végén mutatták be a Vakok Iskolájában.
Vizet a legjobb mellé adni. De beáztatott száraztáp még jobb lenne, mint a konzerv. De csak miután elvitték állatorvoshoz, hogy kikezeljék a bélgyulladását, ami miatt hasmenése van.
Amikor már tudnak önállóan táplálkozni a kiscicák, akkor meg lehet műteni a mamát. Ez kb. 4-5-6 hetes kort jelent.
A következő megoldást javasolnám: csökkentse az eleség mennyiségét és kényszerítse rá a madarakat, hogy a számukra kevésbé kedvelt magokból is fogyasszanak. Délután vegye el tőlük az eleséget, és csak a következő nap reggelén kapjanak frisset.
A cicának a felsoroltak közül talán az 1. verzió lenne a legjobb. Hiszen ők többnyire a helyhez kötődnek, bár az ember is hiányozhat nekik. Macskát nyaralni vinni nem könnyű feladat, mire megszokja az új helyét, már indul haza a család! És panzióba én csak alapos utánajárás után adnám az állatomat. A szállodákkal kapcsolatban nem tudok pontos adatot, mindig meg kell kérdezni!
Természetesen igen! Még akkor is, ha ez nem mindig látszik rajtuk!