4711. Helyes karácsonyi reklám: trambulinoznak a vadak
Trambulinozni jó buli, úgy látszik tudják ezt az állatok is. Nézd csak!
Trambulinozni jó buli, úgy látszik tudják ezt az állatok is. Nézd csak!
A fény- és zajszennyezés negatív hatással van a városi környezetben élő vörösbegyek énekére és viselkedésére Nagy-Britanniában.
A haltani társaság honlapján októberben elindított közönségszavazáson több mint ötezren voksoltak, a harcsa került ki győztesként.
Néhány tanáccsal szeretnénk megkönnyíteni a gazdik helyzetét, így a szilveszteri petárdázás után. Mit tegyünk, ha találtunk egy kutyát vagy ha a miénk veszett el?
Nem kellett sokáig várni az év első újszülöttjére. Santana nevű nőstény zsiráfunk ugyanis már január elsején egy életerős borjúnak adott életet. Az újszülött kora délután jött a világra.
Kedves Caterina! Sokat ne várjanak már vele. Ötletem meg lenne, de azt sem tudni, hogy első vagy hátsó láb, abban biztos vagyok, hogy nem a kullancscsípés az oka. Üdvözlettel: r.
Mindenképp állatorvoshoz kellene fordulni, mert a gyulladás többféle okból is kialakulhatott, speciális ellátást igényelhet. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor Mályi Állatorvosi Rendelő www.malyiallatorvos.hu
Az októberi valószínüleg csak egy rövid, csonka ivarzásvolt (split oestrus), a mostani elméletileg a "szabályos". Mindezek ellenére és a biztonság kedvéért végeztessen el fizikális és ultrahangos vizsgálatot!
T. Caterina! Azt gondolom, hogy az udvarolgatás közben valami trauma érhette. Lehet ez leugrás, leesés , de a kerítés alatt is beakadhat a lába. A havanes fajtában nem ritka a térdkalács ficama, és ez gyakran trauma hatására alakul ki. De lehet még keresztezőszalag szakadás, vagy csipőizületi betegség is ( ebben is több minden lehet). Szerintem szükséges a kivizsgálás. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Biztos, hogy az anya cica kora miatt nem lehet problémája, ha eddig egészséges volt. feltétlen vigye vissza az állatorvoshoz, ha rosszabbodott az állapota. Kölyök állat könnyen kiszárad és kiéhezik néhány nap nem evés után is.Vizsgálat nélkül nem lehet megmondani, mi lehet a baja.Más vírusos betegségek is léteznek a macskanáthán kívül, melyeknek nincsenek olyan jellegzetes tüneteik. Pl. leukózis, macska AIDS, ferőző hashártyagyulladás. Vérvizsgálattal ezek a betegségek gyorsan diagnosztizálhatók.