4711. Helyes karácsonyi reklám: trambulinoznak a vadak
Trambulinozni jó buli, úgy látszik tudják ezt az állatok is. Nézd csak!
Trambulinozni jó buli, úgy látszik tudják ezt az állatok is. Nézd csak!
A fény- és zajszennyezés negatív hatással van a városi környezetben élő vörösbegyek énekére és viselkedésére Nagy-Britanniában.
A haltani társaság honlapján októberben elindított közönségszavazáson több mint ötezren voksoltak, a harcsa került ki győztesként.
Néhány tanáccsal szeretnénk megkönnyíteni a gazdik helyzetét, így a szilveszteri petárdázás után. Mit tegyünk, ha találtunk egy kutyát vagy ha a miénk veszett el?
Nem kellett sokáig várni az év első újszülöttjére. Santana nevű nőstény zsiráfunk ugyanis már január elsején egy életerős borjúnak adott életet. Az újszülött kora délután jött a világra.
Tisztelt Tulajdonos! Kérdésére azért nem tudok válaszolni, mert vizsgálat nélkül nem lehet diagnózist, prognózist felállítani, esélyeket latolgatni sem. Ha nem javul az állapota vigye el az állatorvosához! Üdvözlettel, Dr. Fux Attila
Tisztelt Kérdezô! Érdemes megfogadniuk az állatorvosuk javaslatát. Dr.Puskás Gábor Miért és mikor hullik a hörcsög szőre? 5 dolog, amit minden hörcsög gazdinak tudnia kell
Tisztelt Tulajdonos! A készítmény kiszerelésén rajta van az ajánlott adagolás, kérem azt tartsák be, többet ne adjanak megelőzésként sem! Üdvözlettel, Dr. Fux Attila
A kép alapján bakteriális fertőzésnek látszik ezért valamilyen bőrfertőtlenítő szerrel - pl. Betadine - javaslom inkább bekenni naponta 2-3-szor. Utána néhány percig meg kell akadályozni hogy a kutya lenyalja. Ha visszaérkeznek a kollégák akkor javaslom hogy mutassák meg nekik. Pyoderma, a kutyakölykök gyakori bőrfertőzése
Szia! A nyuszi a fülén keresztül adja le a fölösleges hőt- ezért szokták a füleket nagy melegben kicsit benedvesíteni, hogy jobban érezze magát. Nincs semmi baj vele, de ez a nagy hőség őket is nagyon megviseli. És minden nyuszi máshogy reagál erre. Adj nekik több nedves gyümölcsöt, több vizet és ha tudod nedvesítsd a fülüket is, hogy hűsölhessenek... Mit csináljak a nyuszimmal nagy melegben?