4711. Helyes karácsonyi reklám: trambulinoznak a vadak
Trambulinozni jó buli, úgy látszik tudják ezt az állatok is. Nézd csak!
Trambulinozni jó buli, úgy látszik tudják ezt az állatok is. Nézd csak!
A fény- és zajszennyezés negatív hatással van a városi környezetben élő vörösbegyek énekére és viselkedésére Nagy-Britanniában.
A haltani társaság honlapján októberben elindított közönségszavazáson több mint ötezren voksoltak, a harcsa került ki győztesként.
Néhány tanáccsal szeretnénk megkönnyíteni a gazdik helyzetét, így a szilveszteri petárdázás után. Mit tegyünk, ha találtunk egy kutyát vagy ha a miénk veszett el?
Nem kellett sokáig várni az év első újszülöttjére. Santana nevű nőstény zsiráfunk ugyanis már január elsején egy életerős borjúnak adott életet. Az újszülött kora délután jött a világra.
Valószínűleg beteg. Fejoldalttartás például az idegrendszer bakteriális eredetű gyulladása miatt is lehet és még sok egyéb más okból. Mindenképpen vigyék el állatorvoshoz.
Nagyon sokféle mérgezés van és ezeknek sokrétűek a tünetei. Általában a kezdeti tünetek hányás, esetleg hasmenés (de ez nem kórjelző, hisz sok betegségnek vannak ilyen tünetei - ez nagyon fontos!!), és nem is mindig jelentkeznek ilyen tünetek. Erről a témáról több száz oldalas könyvek szólnak, így most nem tudom itt részletezni a dolgot :) De pl. a patkányméreg vérzékenységet okoz, a fagyálló meg tönkreteszi a veséjét, ennek minden tünetével.
Lát a malac. Szerintem teljesen normális a látása, nem lát különlegesen jól és arról sem híres, hogy kihívásokkal küszködne látás tekintetében. Szerintem.
Nem minden esetben kell a fogamzáshoz az összeragadás, de azért az kell, hogy behatoljon a kan és a hüvelybe ejakuláljon. Javaslom a mesterséges termékenyítést.
Pontosabb és új szövettani diagnózis kellene. Sajnos nem jó a prognózis, szerintem a daganatoktól van rosszul. Ha tartósan nem eszik, szenved, nem érdemes tovább kínozni.