4751. Csipked az egykor szelíd pónim. Mit tegyek?
A Dr. Háziállat szakértője hasznos tanácsot adott a csipkedő póni kérdésre, érdemes elolvasni a választ.
A Dr. Háziállat szakértője hasznos tanácsot adott a csipkedő póni kérdésre, érdemes elolvasni a választ.
Három fehér oroszlán (Panthera leo krugeri) született a Nyíregyházi Állatparkban. Hallgasd meg félelmetes oroszlánbőgésüket!
Ha megnézed az alábbi képeket, te is megérted! Nincs jobb hely egy kiürült papírdoboznál. Sőt, minél kisebb. annál nagyobb a kihívás!
A macskák bajsza érzékeny, és a legkisebb nyomásra is reagál - így kedvencünket megzavarhatja, ha bajsza hozzáér az etetőtálhoz. Ezért fejlesztette ki a Whiskas az új, bajusz-barát tálat, amely nem zavarja azokat az okos bajszokat.
A szépséges brit ezüstcirmos, Erzsébet Fenevadova nem csak macskás témákban nyilvánul meg. Most a Magyar Élelmiszerbank munkáját támogatja – nem is akárhogyan!
A koordinációs problémának több okozója is lehet, többek közt szervi eredetű, vagy hiánybetegség is, amit az egyetem orvosai tudnak alapos vizsgálatok során kideríteni.
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, amit most írni fogok, de erről a problémáról az ég világon semmit nem lehet mondani látatlanban. Az egyetlen ötletem az, hogy próbálják elvinni egy másik, esetleg jobban felszerelt (vagy nagyobb) rendelőbe, ahol van lehetőség pl. megröntgenezni, vagy laborvizsgálatokat csináltatni, esetleg infúziót kapni.
Ha nem lettek volna a cicával már állatorvosnál, akkor azt tanácsolnám, hogy mielőbb vigye el. Így, hogy ezen már túl vannak, okosat nem nagyon lehet mondani. Ha a kollégám is csak "gyanút" tudott megállapítani és semmi biztosat, akkor nem tudok ehhez mit hozzátenni. Azt hogy evett-e a döglött egérből, vagy sem, nem lehet tudni. Ettől kezdve bármi elképzelhető és annak az ellenkezője is. Legyenek türelemmel és szorgalmasan hordják vissza kezelésekre amíg nem lesz jobban!
Nehéz így megmondani a halál okát, de mindkettő okozhatta... A másik kutyussal viszont nem várnék 2 hetet, mutassa meg hamarabb állatorvosnak!
Meg kell még szokniuk a változást, át kell állniuk az új helyzetre.