4756. Két barnamedve érkezett a Budakeszi Vadasparkba
Két barnamedve, Romulusz és Tibor érkezett a Budakeszi Vadasparkba, akik már birtokba is vették a számukra megújított medvekifutót.
Két barnamedve, Romulusz és Tibor érkezett a Budakeszi Vadasparkba, akik már birtokba is vették a számukra megújított medvekifutót.
Válságba jutott a magyarországi struccágazat, jelentősen visszaesett a kereset, csökkentek az értékesítési árak, a haszon főként a szlovák, román, olasz és cseh feldolgozóké, ezért egyre kevesebben foglalkoznak Magyarországon strucctartással - számolt be Zoufal Béla, a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Zagyvarékason élő strucctartó az MTI-nek.
Veszettségben pusztult el egy kecske és gidája a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Bekecsen a múlt héten. A veszettség az egyik legveszélyesebb zoonózis, azaz állatról emberre terjedő betegség.
Vérbő mese a kullancsokról. Ha nevetni és tanulni szeretnél egyszerre, nézd meg a legújabb Zállatorvos videót.
Radikális szemléletváltást sürget a Rex Kutyaotthon Alapítvány a hazai állatvédelemben, ezért 2017 május 6-án megalapítják a Felelős Állattartás Napját.
Kedves Tünde! Nem valószínű, hogy a tüzelés miatt van bélhurutja. Ki kellene vizsgáltatni és meggyógyítani. Számtalan oka lehet, amit csak székletvizsgálattal és részletes klinikai vizsgálattal lehet kideríteni és gyorsan meggyógyítani. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Szandra! Mindenképp vigyék vissza a cicust a kezelő Kollégához
Kedves Sanyi, ajánljuk szíves figyelmedbe a következő cikkeinket:
Kedves Péter, ajánljuk figyelmedbe a következő cikket:
Üdvözlöm! A szakállas agámákra nem jellemző, hogy harapnának, nagyon szelíd állatok. Nyugodtan kézbe lehet venni őket, nagyon megszokják az emberek társaságát!