4816. Ellenállhatatlan minilovakat tenyésztenek
A minilovak felnőttként is aranyosak, de bébiként egyesenes ellenállhatatlanok: születésükkor mindössze 3 kilósak és 30 centi magasak.
A minilovak felnőttként is aranyosak, de bébiként egyesenes ellenállhatatlanok: születésükkor mindössze 3 kilósak és 30 centi magasak.
Kutyával is bemehetnek az utazók a Mol Nyrt. magyarországi töltőállomásaira, hogy a nyári melegben ne kelljen az autóban hagyniuk az állatokat.
Az édesvízi hím halak egyötöde transznemű a szennyvizekbe került vegyi anyagokban, köztük a fogamzásgátlókban lévő hatóanyagok miatt - derült ki egy brit tanulmányból.
A kutyáknak szánt kullancsirtó- és kullancsriasztó nyakörv-teszt második felvonásaként 14 termék hatóanyagának élettartamát ellenőrizte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) egy gyakorlati kísérlettel. A tartóssági teszt megnyugtató eredménnyel zárult: a hazánkban engedélyezett nyakörvek valóban hatásosak a gyártók által vállalt időszak végéig.
Már kutyáknál is alkalmazható az őssejtekkel történő orvosi kezelés, amely egy teljesen új, innovatív, műtéti beavatkozást nem igénylő eljárás porckárosodás esetén.
Ha minőségi táppal (pl. Eukanuba, Royal Canine) eteti valaki a kutyáját, akkor nagyon hamar meglátszik a szőrminőség-javulás. Ha kap még szőrkondícionáló vitamintablettákat is, akkor meg pláne! Ettől függetlenül én megmutatnám állatorvosnak, hátha más betegség áll a "vattásodás" hátterében.
Ezt gyakran mesélik macskatulajdonosok. Szerintem poénos a dolog. Semmi kivetnivalót nem találok benne. Ráadásul nem is tudom, hogy lehetne tálból ivásra szoktatni egy cicát.
A hullámos papagájoknál a nemek elkülönítése igen egyszerű: a hímek viaszhártyája (orra) kékes színű, míg a tojóké barnás árnyalatú.
Ha nem valami betegség okozza az étvágytalanságot, akkor valószínűleg fog enni, nehogy éhen haljon. Azért megkérdezném még a tenyésztőt, hogy milyen eledelt kapott nála a kutyus, és azt kellene adni neki továbbra is. Egyébként az angol bulldogok hajlamosak a válogatásra és lelkileg is eléggé meg tudja őket viselni a gazdiváltás. Ilyenkor sok idő kellhet nekik az akklimatizálódáshoz. Szóval mutassák meg állatorvosnak, amúgy meg kedveskedjenek neki finomságokkal.
Lehet, hogy ásványisó-hiánya van! Kellene venni neki nyalósót, vitamint, ásványianyag-kiegészítőt. Ha nem változik a helyzet, akkor ő ilyen nyalakodós malac... És valószínűleg nem az utálatát szeretné így kifejezni :)