4871. Ne csak az állatok világnapján legyünk humánusak!
Az év egészében úgy kellene éljünk, hogy a természettel, környezetünkkel, az abban találhatótöbbi élőlényel megtaláljuk a humánus normát.
Az év egészében úgy kellene éljünk, hogy a természettel, környezetünkkel, az abban találhatótöbbi élőlényel megtaláljuk a humánus normát.
Symbát a világ 5 legjobb mentőkutyája között tartják számon, erdős terepen és romok között is megtalálja a keresett személyt.
100 kutyák foglaltak le egy lakatlan családi ház udvarán Söjtörön 2017. október 4-én.
Játékfilmet kap Clifford, a nagy piros kutya, melynek kalandjait korábban animációs sorozatban élvezhették a gyerekek a televízióban.
Dylan egy gyönyörű Maine Coon cica, a hétvégi macskakiállítás győztese.
Legjobb lenne megmutatni állatorvosnak! (Bőrgyulladás, toklász, allergia, rossz szokás, unalom, végtagfájdalom stb. lehetnek az okai.)
Nem hiszem, hogy éhes. Ez rossz szokássá tud alakulni. Még így fiatal korban érdemes leszoktatni, mert később zavaró lesz!
Meg kellene próbálni lefárasztani az egyedül hagyás előtt. Talán ez segít. A DAP-ról nekem sincs saját tapasztalatom, de érdemes lenne kipróbálni! Sajnos nincs jobb ötletem. De gondolom egy idő után megszokja az egyedüllétet.
Nyugodtan! Legyen egészséges, oltott és féreghajtott. Ha nagyon precíz akarok lenni, akkor "szűrésre" is érdemes lenne elvinni (FLV, FIV, FIP), de én nem vinném... És persze, hogy lehet lakásban tartani, ha ezt szokja meg, akkor ezt szereti. Legalább kevesebb baleset éri és kevesebb betegség fenyegeti! És nem fog furcsán viselkedni.
A kanárik - akárcsak minden madár - társas lény. Vannak poligám és monogám fajok. Lehet őket párban tartani, de nagyobb méretű kalitkában párban tartás esetén fiókákra is számíthat. A hímek egyedül többet fütyülnek, de párban jobban érzik magukat.