4876. Bemutatták a debreceni állatkert új szibériaitigris-kölykeit
A Debreceni Állat- és Növénykert augusztus végén született szibériaitigris-kölykei (Panthera tigris altaica) bemutatójukon 2017. október 10-én.
A Debreceni Állat- és Növénykert augusztus végén született szibériaitigris-kölykei (Panthera tigris altaica) bemutatójukon 2017. október 10-én.
Pszichológusokat, gyógypedagógusokat, lovasokat és gyógytornászokat vár az idén 20 éves Magyar Lovasterápia Szövetség 2017. október 16. és 29. között Sarlóspusztára, az immár hagyományosnak mondható lovasterápiás továbbképzésére.
Jó megfigyelő vagy csak mázlija van? Ez a macska jobban játszik itt piros, hol a pirost, mint sok embertársunk!
Szinte már hagyományként, idén ősszel kilencedik alkalommal hirdeti meg a Mars Magyarország a „Segíts a menhelyeknek!” kampányt, melynek keretében ismét az állatmenhelyek és négylábú lakóik megsegítésére siet az élelmiszergyártó vállalat.
Egyik legszebb őszi látványosság a daruk vonulása a lemenő nap fényében. Idén is már több mint 150 000 daru gyüleketik a sekély vizes éjszakázóhelyen.
Kedves Anettka! Ajánlom figyelmébe a www.4tappancs.hu honlapon keresztül elérhető "Félős és agresszív kutyák" ismeretterjesztő e-oktatást. - Sokkal korábban kellett volna szakemberhez fordulni ! - A leírtak alapján a tünetek és reakciók eléggé összetettek, egy helyszíni megfigyelés, adatfelvétel és a tartási körülmények ellenőrzését követően lehet érdemben tanácsokat adni, tréning lehetőségeket megbeszélni. (Kb. 4-6 tréningóra szükséges és kb. 6 hónap után jelentkeznek az első érdemleges változások.) - Bach-virágterápiávalis lehet segíteni! keressenek nyugodtan, segítek!
Nyugodt körülmények biztosításával, tisztán tartásával,sok szeretettel, majd ha már nem fog hányni, és ehet,jó minőségű eleség adásával. Kezelőorvosa biztosan mindent megad, amire ilyenkor szükség van. Legfontosabb az infúziós kezelés és a vitaminok, immunrendszer erősítők adása. Ha a kiskutya felépült, feltétlen gondoskodjon a további védőoltások beadatásáról, mert a megelőzés a gazdi legfontosabb feladata. A kombinált oltások több más, végzetes kimenetelű vírusos betegség ellen védenek.
Mivel én nm vizsgáltam a kutyust, nem tudom, milyen sérüléseket szenvedett, mi várható? Lesz-e a mozgásában maradandó károsodás?A mostani kezelő állatorvos biztosan el fogja látni jó tanácsokkal. Örülök, hogy egy menhelyi kis kutyán ilyen szívvel-lélekkel próbálnak segíteni!
Kedves Gazdi! A leírtak alapján igen csekély az esély a teljes gyógyulásra, de az életminőség javítására, a szenvedés csökkentésére mindig van lehetőség. A daganatos betegségek kezelése szelíd módszerekkel, - mint amilyen a homeopátia -, nagyon összetett feladat, és mindenképpen egyedi kezelést igényel. Igen sok tényezőt kell figyelembe venni ahhoz, hogy ténylegesen hatásos kezelésben részesülhessen kedvence. Ehhez mindenképpen egy személyes találkozásra van szükség. Segítheti az állapot javulását, ha gyógynövényekkel ill. gyógytáplálékokkal is kiegészítjük a terápiát. Az első vizit alkalmával a fizikális vizsgálat mellett egy részletes beszélgetés szükséges ahhoz, hogy megismerjem a kutyus pontos tüneteit, az előzményeket, a körülményeket, hogy mi javít, mi ront az állapotán, és a pszichés – lelki beállítottságát is. Ezen információk segítségével fogom tudni kedvence számára egyedileg összeállítani a legmegfelelőbb komplex kezelést. Ha szeretne homeopátiás segítséget kedvencének, kérem, hogy hívjon fel időpont-egyeztetés végett: 06 (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Minden bizonnyal úszóhólyag probléma, magasabb vízmérséklettel próbálkozzon, esetleg ha tovább romlik az állapota, Baktokill tablettával.