4876. Bemutatták a debreceni állatkert új szibériaitigris-kölykeit
A Debreceni Állat- és Növénykert augusztus végén született szibériaitigris-kölykei (Panthera tigris altaica) bemutatójukon 2017. október 10-én.
A Debreceni Állat- és Növénykert augusztus végén született szibériaitigris-kölykei (Panthera tigris altaica) bemutatójukon 2017. október 10-én.
Pszichológusokat, gyógypedagógusokat, lovasokat és gyógytornászokat vár az idén 20 éves Magyar Lovasterápia Szövetség 2017. október 16. és 29. között Sarlóspusztára, az immár hagyományosnak mondható lovasterápiás továbbképzésére.
Jó megfigyelő vagy csak mázlija van? Ez a macska jobban játszik itt piros, hol a pirost, mint sok embertársunk!
Szinte már hagyományként, idén ősszel kilencedik alkalommal hirdeti meg a Mars Magyarország a „Segíts a menhelyeknek!” kampányt, melynek keretében ismét az állatmenhelyek és négylábú lakóik megsegítésére siet az élelmiszergyártó vállalat.
Egyik legszebb őszi látványosság a daruk vonulása a lemenő nap fényében. Idén is már több mint 150 000 daru gyüleketik a sekély vizes éjszakázóhelyen.
Az ellés után a kitágult vemhes méh visszaalakulása a tisztulási folyamat következik. Ez annál tovább tart minél több kölyök volt. Az időszak alatt a méhből kezdetben erősen majd később egyre tisztább váladék ürül. Ennek a kölykök fejlődésére nincs hatása. Tehát ez egy természetes folyamat ezért a jó szűrési eredményekre is tekintettel nyugodtan válasszanak innen kölyköt. Labrador retriever, a tanulékony kutya Milyen oltások kellenek egy kiskutyának?
Én mindenképp azt támogatom, hogy első pillanattol fogva legyenek összebarátkoztatva és összeszoktatva. Első időkben legyen kontroll felettük, de valószínüleg a kölyök be fog tagozódni a meglévő falkába. Ha a csivava a főnök akkor célszerű volna a gazdának átvenni tőle az irányítást és akkor biztosan nem lesz gond. Szerinten nem kell túlizgulni, mivel a kutyák alapvetően együttműködő társas lények. Érdemes lesz a kis kutyával oviba menni, hogy tanuljon más kutyáktól is. Üdv Sugár Péter Városi Kutyák Iskolája Második kutya a háznál Hogyan szocializáljuk a kutyakölyköt? Kutyakiképzés nélkül nincs boldog eb
Kedves Edit! Célszerű volna első időben hagyni, hogy a kutyus maga oldódjon, ő kezdeményezzen. Az etetést javasolom, hogy kézből történjen és közben néha simogassák is a kutyát. Adjnak neki lehetőséget, hogy ő maga próbáljon ismerkedni, üljenek a földön a közelében és ha kezdeményez, akkor jutalmazzák. 4 nap még kevés idő, de a fentiekkel gyorsítható a kötődés kialakítása. Ezek mellett érdemes kutyaiskolába járni vele, ahol a közös tevékenység még jobban segíti a kapcsolat kialakulását. Üdv Sugár Péter - Városi Kutyák Iskolája 10 tipp, hogyan szoktassuk az örökbefogadott kutyát a családba Használati útmutató örökbefogadott kutyákhoz Hogyan bánjunk a félős kutyával?
A kérdésében ott lapul a válasz is, csak figyelmesen olvassa el a saját sorait! Az eső (nedvesség), ami bekerülhet a hallójáratokba, éppen elegendő ok arra, hogy a hallójáratok állandó (idült) gyulladásban legyenek. Az oda nem való nedvesség ugyanis jelentősen megváltoztat(hat)ja a helyi mikroklímát, olyan baktériumok érezhetik jól magukat, amelyek a szárazságban nem érzik jól magukat. Nem akarok jó jós lenni, de akár arra is felkészülhetnek, hogy ez a probléma soha nem fog igazából megjavulni, és folyamatosan ad majd több-kevesebb munkát az ottani állatorvosoknak Hogyan kezeljük házilag a kutya fülgyulladását? Hallójárat gyulladás (külső fülgyulladás) Kedvenceink fülbetegségei - kutya, macska, görény
A macska egyébként is szeret zárt helyre elbújni. Védettebnek, nyugodtabbnak érzi magát és kölykeit nagyobb biztonságban tudja így. Rendezze be nekik a szekrény alsó polcát. Hogyan segítsek a macskámnak elleni? Készülj fel egy kiscica fogadására! Kiscica a családban: etetés, itatás, gondozás, szoktatás A kiscicák fejlődésének nyomon követése