4876. Bemutatták a debreceni állatkert új szibériaitigris-kölykeit
A Debreceni Állat- és Növénykert augusztus végén született szibériaitigris-kölykei (Panthera tigris altaica) bemutatójukon 2017. október 10-én.
A Debreceni Állat- és Növénykert augusztus végén született szibériaitigris-kölykei (Panthera tigris altaica) bemutatójukon 2017. október 10-én.
Pszichológusokat, gyógypedagógusokat, lovasokat és gyógytornászokat vár az idén 20 éves Magyar Lovasterápia Szövetség 2017. október 16. és 29. között Sarlóspusztára, az immár hagyományosnak mondható lovasterápiás továbbképzésére.
Jó megfigyelő vagy csak mázlija van? Ez a macska jobban játszik itt piros, hol a pirost, mint sok embertársunk!
Szinte már hagyományként, idén ősszel kilencedik alkalommal hirdeti meg a Mars Magyarország a „Segíts a menhelyeknek!” kampányt, melynek keretében ismét az állatmenhelyek és négylábú lakóik megsegítésére siet az élelmiszergyártó vállalat.
Egyik legszebb őszi látványosság a daruk vonulása a lemenő nap fényében. Idén is már több mint 150 000 daru gyüleketik a sekély vizes éjszakázóhelyen.
Biztos van genetikai alapja. De konkrétumot nem tudok. Viszont tény, hogy többnyire szeretik.
Ha a fenekéből jön, akkor váltsanak egy jobb minőségű, MINŐSÉGI macskaeledelre! És adjanak neki probiotikumot (probicol pasztát vagy hasonlót).
3 havonta javasolt féreghajtót adni!
A rágcsálók nagyon szapora állatok és tény, hogy kevésbé viseli meg őket az ellés. De azért nem javasolnám, hogy folyamatosan szaporodjanak, márcsak a kicsik elhelyezési problémái miatt sem és egy idő után már egészségügyi problémát is okozhat a folyamatos vemhesség, ellés. Érdemes lenne legalább a fiúkat külön tenni.
Nem hinném, hogy a szomszéd kutyusok ne lennének beoltva! De ha Önök minden ellen beoltatták kutyusukat és rendszeresen féreghajtózzák is (negyedévente), akkor ilyen jellegű probléma nem fordulhat elő.