4881. Hobbi kutya kiállítás Növényi Norberttel
A Komárom CACIB nemzetközi kutyakiállítás keretén belül 2017. október 22-én 11 órától hobbi kutya szépségverseny lesz Növényi Norberttel.
A Komárom CACIB nemzetközi kutyakiállítás keretén belül 2017. október 22-én 11 órától hobbi kutya szépségverseny lesz Növényi Norberttel.
Két kondorkeselyű (Vultur gryphus) - más néven andoki kondor - érkezett a Nyíregyházi Állatparkba; a rendkívül ritka madarak Magyarországon csak itt láthatók.
A pásztorok védőszentjének, Dömötörnek a napján véget ért az idei legeltetési szezon a Hortobágyon, az állatokat szombaton látványos behajtási ünnep keretében terelték be téli szálláshelyeikre.
Egy tülkétől megfosztott orrszarvútetemet ábrázoló kép nyerte a fődíjat az idei Wildlife Photographer of the Year (Az év természetfotósa) versenyen.
A Magyar Haltani Társaság folytatva a hagyományokat, a 2018-as évre is meghirdeti AZ ÉV HALA választást. Ismerkedjünk mge a három jelölttel!
A cica lázas, ezt leesés nem okozhatta. Feltétlen vigye állatorvoshoz!
Kedves Gazdi! A vércukorszint megállapításának legpontosabb módszere a vérben mért cukorérték. A vizelet csak tájékoztató, nem mindig pontos. Egyébként vissza kellene vinni a kutyust a kezelőorvoshoz, aki mindnen bizonnyal vérvizsgálatot rendel el, amiből majd látszik, hogy mi okozta a görcsöket, hipoglikémia vagy egyéb ok, pl. epilepszia. Előfordulhat valóban ún. szteroid indukálta hiperglikémia, ami idővel rendeződhet, de ezt is a vérvizsgálat tisztázhatja. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Pedig el kellene vinni állatorvoshoz, eltávolítani azt a képletet és nem ártana szövettani vizsgálatot is csináltatni belőle. Ha daganat, annak nincs helye az állaton. Ha nem az, akkor pedig megnyugszanak.
1./ Állatorvosi vizsgálat - mert szervi baja lehet. 2./ Az előző lemenéskor valamitől megijedt és ennek a hatására jelentkezik a tünet.
Kedves Kérdező! A problémát tartási,takarmányozási hiányoságok okozzák leggyakrabban. Helyszínen kell állatorvosnak látnia. Dr Puskás Gábor