4881. Hobbi kutya kiállítás Növényi Norberttel
A Komárom CACIB nemzetközi kutyakiállítás keretén belül 2017. október 22-én 11 órától hobbi kutya szépségverseny lesz Növényi Norberttel.
A Komárom CACIB nemzetközi kutyakiállítás keretén belül 2017. október 22-én 11 órától hobbi kutya szépségverseny lesz Növényi Norberttel.
Két kondorkeselyű (Vultur gryphus) - más néven andoki kondor - érkezett a Nyíregyházi Állatparkba; a rendkívül ritka madarak Magyarországon csak itt láthatók.
A pásztorok védőszentjének, Dömötörnek a napján véget ért az idei legeltetési szezon a Hortobágyon, az állatokat szombaton látványos behajtási ünnep keretében terelték be téli szálláshelyeikre.
Egy tülkétől megfosztott orrszarvútetemet ábrázoló kép nyerte a fődíjat az idei Wildlife Photographer of the Year (Az év természetfotósa) versenyen.
A Magyar Haltani Társaság folytatva a hagyományokat, a 2018-as évre is meghirdeti AZ ÉV HALA választást. Ismerkedjünk mge a három jelölttel!
Láttam már ilyet, nem csak macskáknál, hanem kutyáknál is (a sajátjaimnál is). Még azt sem mondanám, hogy ez ritka dolog lenne. Szerintem viszont ennek nincs jelentősége, és ha csak nem kapcsolódik hozzá más tünet is, vagy valamilyen működészavar, akkor nincs tennivaló vele.
Kedves Magdi! Mindenképp azt javasolnám, hogy vizsgáltassa meg a cicát az állatorvosával, mert sok minden (keringési elégtelenség, májelégtelenség, veseelégtelenség, egyéb) lehet a háttérben és nem fiatal a cica. Vérvétel alapból javasolt ilyen korú állatoknál. Dr. Fux Attila Macskabetegségek: tünetek és kezelésük
Kedves Gazdi! Én ezt még nem gondolnám nagyon aggasztó mennyiségnek, de tény, hogy egy kicsit határeset. Nálam is vannak makk egészséges babanyuszik, akik szintén ilyen sokat isznak és pisilnek is. Ha sokat szénázik és attól szomjas, akkor az is lehet egy ok. Sok pisit eredményezhet azonban akár egy rossz fogacska is(pl hátsó örlők), vagy akár vesebetegség, de nem gondolnám, hogy ezek babanyusziban jellemzőek. Inkább kicsit később szokott ez előfordulni. Ezek kiszűrésére teljes szájüregi vizsgálatot, vagy vérvizsgálatt szoktak javasolni. Jó nyuszizást Meier Kriszti Mivel és hogyan etessük a nyulat? Nyuszika tízparancsolata - avagy hogyan tartsunk otthon nyulat? Tippek a nyúl ápolásához
Azt javaslom hogy próbáljanak megy egy a fajtájának és korának megfelelő másik tápot vagy esetleg egy harmadikat is.Valamelyik biztosan ízleni fog. A reszelt almától nem várható semmilyen probléma tehát az a módszer is maradhat. Mit egyen a kutya? Kutyatáplálás helyesen Jutalomfalat: mennyit kaphat a kutya? 10 zöldség és gyümölcs, amit imádna a Te kutyád is
Kedves Ati! Igen a képen egy campbell-királysikló van (Lampropeltis triangulum campbelli). A körülmények jók! Legyen egy nagy vizestál is, amibe be tud feküdni. A kiolvasztott egeret (szárazra törölve, hogy ne ragadjon rá forgács vagy fadarab, ami bélelzáródást okoznat) csak tegye be a terráriumba, esetleg csipeszről is oda adhatja. Még frissek az élményei, ezért 1 hetet várjon az etetéssel. Kígyók a terráriumban: a vörös királysikló Tejkígyók és királysiklók