4886. Izgalmas szépség a brazil hamiskobra
Ez a nagytestű és robosztus faj nem a legelterjedtebb kígyó Magyarországon, de még Európában sem túl gyakori. Nagy mérete, agressziója, folytonos éhsége és enyhe mérge miatt nem ajánlom kezdőknek!
Ez a nagytestű és robosztus faj nem a legelterjedtebb kígyó Magyarországon, de még Európában sem túl gyakori. Nagy mérete, agressziója, folytonos éhsége és enyhe mérge miatt nem ajánlom kezdőknek!
Jövő év elejétől a hatóság kizárólag ún. „másodlat” lóútlevelet, illetve „helyettesítő okmányt” állít ki azokra az egyedekre, amelyeknél az azonosítás, illetve a lóútlevél kiváltás nem az előírt határidőkön belül történik. Az ezen okmányokkal rendelkező lovakat automatikusan kizárják az emberi fogyasztásra vágható állatok köréből.
Megtaláltuk az idei év 6 legdivatosabb téli kutyakabátkát a neten. Nézd át az idei téli szezon legmenőbb darabjait!
Egy összesöpört falevélkupac a kertben - nincs is vonzóbb célpont egy játékos kutyának. Nézd csak a hancúrozásukat:
Eldöntötted, fajtatiszta kiskutyával fog bővülni a család. Úgy érzed célegyenesben vagy, de hidd el nekem most jön a neheze... Segítségül összehasonlítottuk a legnépszerűbb kutya hirdetési oldalakat.
Szerintünk is tacskó keverék!
A nimfapapagájok monogám madarak, Ha harmonizál a pár, akkor kár lenne egy harmadik papagájt közéjük tenni.
Jó lenne pontos diagnózist tudni, vagy ahhoz jutni, ez pedig csak úgy lesz, ha nagyon alapos kivizsgálásnak vetik alá a cicust (pl. mellkasröntgen, vérvétel, ultrahang). Beszélje meg ezt a kezelőorvosával, vagy esetleg kérdezze meg, kit tudna ajánlani.
A véleményem az, hogy az öklendezés maga a köhögés, amit kezelni kell. Ha ennek ellenére sem javul, érdemes teljes kivizsgálásra állatorvoshoz vinni a kutyust.
Nem, soha nem javasolt a rokontenyésztés, főleg, amikor ilyen közeli rokon a két állat.