4906. Állati koszorúk, ajtódíszek, kopogtatók
Szeretnéd feldíszíteni az otthonod, és kéne egy kis állatbarát ötlet? Nézz tovább:
Szeretnéd feldíszíteni az otthonod, és kéne egy kis állatbarát ötlet? Nézz tovább:
A látványos szarvuk vagy sörényük miatt feltűnő hímek vadászata a "jó gének" kiiktatásával növeli a fajok kihalásának esélyét egy új tanulmány szerint.
A madár- és természetvédelmi hatóságok és szervezetek világszerte küzdenek a vízimadarak etetése ellen, ami az egyik legrosszabb dolog, amit jó szándék címén vadon élő állatokkal tehetünk.
Afrikai sertéspestis (ASP) vírusát mutatta ki a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) egy Ukrajnából származó, a záhonyi határállomáson elkobzott sertéshús mintában. A súlyos gazdasági kárral járó betegség terjedésében jelentős szerepe van a felelőtlen emberi magatartásnak, mivel a fertőzött állatok húsának illegális szállításával rövid idő alatt nagy távolságokra eljuthat a vírus.
Két új méreg- és tetemkereső kutya állt szolgálatba a madármérgezések visszaszorítása érdekében a Kiskunsági Nemzeti Parkban.
De valamikor csak alszik, nem? Amúgy a kismacskák ilyenek. A játék az életük, tanulnak falon lévő rovarra vadászni és mindenkibe belekötnek, mindent levernek. De ez a macskák lényege, ezért szeretjük őket. Amúgy majd elmúlik, ha benő a feje lágya.
Szerintem igaza lehetett a kollégának, hisz ő látta a szegény elpusztult állatot. A gyomorcsavarral kapcsolatban pedig rengeteg cikk található az interneten.
Biztos, hogy javulni fog a helyzet és teljesen érthető, hogy ilyen ragaszkodó és hálás, hiszen az életét mentette meg! Köszönjük, a kutyát befogadók népes tábora nevében! :)
Szerintem jóféle macskatáp és még valami cicavitamin mellett nem szenvedhet hiányt. Érdemes még szőroldó pasztát is adogatni. Ha ez sem segít, talán rossz szokás?
A pároztatásra a leglkalmasabb időpont a tüzelés 12-14. napja között van, de ettől persze lehetnek egyedi eltérések. Ha többet szeretne erről tudni, kérem keresse fel honlapunkat az alábbi linken.