4976. Sünit találtál az út szélén? Így mentheted meg!
Sokszor összefuthatunk egy-egy bajba került sünivel, mutatjuk, mit tehetsz, és azt is, hogy mi jelentheti a valós segítséget!
Sokszor összefuthatunk egy-egy bajba került sünivel, mutatjuk, mit tehetsz, és azt is, hogy mi jelentheti a valós segítséget!
Egész napos családi program keretében hívja fel a figyelmet a felelős állattartásra a Vigyél Haza Alapítvány és Lipótváros önkormányzata szombaton, az Olimpia Park sétányán megszervezett Belvárosi Kutyafesztiválon.
Egy kísérleti kutyanapot követően minden péntek állatbarát nappá vált a Telenornál. Ilyenkor a kutyás munkatársak behozhatják kedvenceiket az irodába, az állatok jelenléte pedig kellemes, lazább hangulatot teremt a székházban.
Még mindig hatalmas veszélyt jelent saját és kisállataink egészségére számos oltással megelőzhető betegség: a halálos kimenetelű veszettség például a világ népességének felét fenyegeti.
Első pillantásra lehetetlen feladatnak tűnhet éjszakai életmódot folytató madarak megfigyelése, de szerencsére a fészkelő baglyok felmérése egyike a létező legegyszerűbb madármegfigyelési módszereknek - ehhez ugyanis a madarakat nem is kell látni!
A frontok az állatokat is megviselik, főleg a betegeket. Ettől függetlenül kő troll vizsgálatra ajánlott évente egyszer, de inkább kétszer elmenni. Ha valami új tünetet tapasztalnak, akkor pedig azonnal. Még több szívbetegség: https://www.haziallat.hu/kereses/?search=szivbet
Javaslom hogy az antibiotikum használata előtt a kötőhártya váladékából kitenyésztett bakteriológiai és rezisztencia vizsgálatot végeztessenek. Ennek eredmény alapján sokkal hatékonyabban és eredménesebben lehet majd kezelni a gyulladást. Hogyan gyógyítsuk kedvencünk kötőhártya gyulladását? Még több kérdés-válasz: szemhéj probléma cicáknál>>
Az epilepsziás macskák kezelése nagyon ritkán jár eredménnyel, különösen akkor, ha az agyvelő is érintett. Nem akarok nagyon vészmadárkodni, de ennek majdnem biztosan nem lesz jó vége! Nekem is volt hasonló betegem, nem is egy, egyiknél sem sikerült javulást elérni, sőt, az állapotuk folyamatosan romlott, így el kellett altatni őket. Javaslom, hogy gondolkozzanak el azon, tényleg akarják-e hosszabbítani a szenvedéseit? Kinek lenne ez jó? Mert a cicájuknak biztosan nem. Még több epilepszia: https://www.haziallat.hu/kereses/?search=epilepszia
Üdvözlöm! A hőmérsékleten emeljenek a nappalin, kb 30-32 C-ra. Ha továbbra is fenn áll ez a probléma akkor azonnal specialista orvoshoz kell vinni! Még több leopárdgekkós cikk, kérdés/válasz itt>>
Egészséges kutya élete végéig képes tüzelni. Mit kell tudni a kutya tüzeléséről? Kérdések és válaszok! Tüzelőbugyi kutyalányoknak