496. A kutyád nem csirke, ne etesd gabonával
Ergo: nincs szüksége gabonára. Sokkal inkább fehérjére, húsra - hiszen ragadozó állatról van szó. Próbáld meg ezt figyelembe véve kiválasztani kutyád eleségét!
Ergo: nincs szüksége gabonára. Sokkal inkább fehérjére, húsra - hiszen ragadozó állatról van szó. Próbáld meg ezt figyelembe véve kiválasztani kutyád eleségét!
A helyes táplálkozás kialakítása és a megfelelő mozgás biztosítása mellett fontos, hogy figyelmet fordítsunk kis kedvencünk szájápolására is.
Kell hozzá egy hím és egy nőstény, kis romantika és nyugodt környezet. Ha mindez megvan, párzanak, a nőstény vemhesül és kisvártatva megérkeznek a csemeték. A részletekért kattints.
Legyünk zsír újak, korszerűek, csinosak és a korábbinál is jobban szerethetők – mondta a fejlesztési igazgatónk, és ezzel kezdetét vette a háziállat.hu átvarrása. Beérett a gyümölcs, itt a ropogós eredmény!
Elég agresszív gekkók mind gondozójukkal, mind a hímek egymással, de könnyű tartásuk és gyönyörű színük miatt mégis ajánlható kezdőknek is.
A nimfák valószínüleg jól megférnek a leírt fajokkal, de érzékenyebbek náluk az esetlegesen hordozott betegségekre. A nimfapapagájok alapelesége kölesfélékből, napraforgóból, gabonamagvakból áll. Zöldeleség igényük magasabb, minta galamboknak.
Természetesen lehet. Adagolása a készítmény dobozán megtalálható, bár mivel nagyon kis mennyiségről van szó, így általában a "késhegynyi" kifejezést szokták alkalmazni a szakirodalmi leírások. Heti 1-2 alkalommal itatható. Tapasztalataink szerint a papagájok nem igen szeretik az ízét, így inkább más, számukra kifejlesztett multivitamin készítményt javasolnék. Nézzen szét például a "galambazis.hu", vagy a "hema.hu" weboldalakon.
A viaszbőr színe a hímekre jellemző, de a lutínó és albínó madaraknál a kék színezet sokszor éppen csak jelen van a viaszbőr középső részén. A tojó, akkor is tojást rakhat, ha az terméktelen. A záptojás fogalma a megtermékenyített tojást jelenti, amelyben elpusztult az embrió. Hogy párban vannak-e, vagy mindkét madár tojó, ez kiderül már a tojásról, amin pár napot ült a szülő. Előbb csak átvilágítva látszik a fejlődő embrió, majd 1-2 hét után szemmel láthatóan is "elszürkül" amelyikben fióka fejlődik.
Lehet, hogy a talpára száradt a vedlés, az nem feltünő viszont nem tud mászni. Egy terráriumban magasabb páratartalomnál ez nem gond de a szobában előfordulhat. Nézd meg az ujjait még egyszer.
Baktériumok, vírusok, férgesség, vagyis a leírtak alapján szinte bármi, amit valószínűleg csak gyors orvosi beavatkozással lehet kezelni. A diagnózis és gyógykezelés céljából keressen fel egy állatorvost.