5176. Sárgaszakállas maki született a Nyíregyházi Állatparkban
A barnamakik családjába tartozó sárgaszakállas maki (Eulemur fulvus mayottensis) született a Nyíregyházi Állatparkban.
A barnamakik családjába tartozó sárgaszakállas maki (Eulemur fulvus mayottensis) született a Nyíregyházi Állatparkban.
Júliustól kötelező a bécsi kutyatulajdonosoknak egy minimum 4 órástanfolyamon résztvenni, hogy professzionális gazdikká váljanak - derül ki a lapunknak küldött sajtóközleményből.
Taylor Swift nagy erővel készül a Macskák című filmre, a szerep kedvéért saját macskáitól tanul, akiknek nagyon különleges nevet adott. Az énekesnőnek három skót lógófülű macskája van, akik az Olivia Benson, Meredith Grey és a Benjamin Button nevekre hallgatnak.
Nyugdíjazták Fridát, a mexikói haditengerészet keresőkutyáját, amelyik 12 embert mentett meg a 2017-es földrengés után - írta a BBC hírportálja.
A tegnap esti órákban érkezett a bejelentés a Teknősmentsvárhoz, miszerint egy Mocsári teknőst egy kutya felszedett és megsebesített.
Ha a cicájuk több állatorvos egybehangzó véleménye szerint olyan állapotban van, amivel már nem tudnak mit kezdeni, akkor valóban reális alternatíva az elaltatásáról dönteni, főleg akkor, ha a cica már "nem működik" cicához méltó módon. Ebben a kérdésben azonban Önöknek kell a végső döntést meghozni, amiben az állatorvosok csak támpontokat adhatnak.
Kedves Érdeklődő! Mindenek előtt vigye el állatorvoshoz, mert több dolog is állhat a kinövés mögött, aminek ellátása szakértelmet kíván. Ha módjában áll, vigye el állatorvoshoz! Üdvözlettel: Nitta
Kedves Gergő, az alábbi két cikkben minden választ megtalál: Állatútlevél: kitől, hogyan, mennyiért vegyük? Amikor a kutya repülőn utazik
Ez rendellenes mozgás egyértelműen. Feltétlen vigye állatorvoshoz a kismacskát!
A macskákra sajnos jóval kevesebb készítmény létezik, mint a kutyákra, de azért a felsoroltakon kívül akad még jónéhány, amit ki lehetne próbálni. Javaslom, keressen fel egy nagyobb állatpatikát, vagy egy jól felszerelt állatpatikával is rendelkező álatorvosi rendelőt, ahol bizonyára segítenek majd olyan készítményt találni, amit ki lehetne próbálni. Arra azonban senki nem fog garanciát vállalni, hogy a kipróbált szer fog-e használni. Próbálkozni viszont lehet és kell is.