5451. A csíra is lehet mérgező a hörcsögnek
A Hörcsögmentés arra figyelmeztet, hogy vannak olyan növények, aminek magja talán a legegészségesebb magvak között van, de csíra formájában mérgező.
A Hörcsögmentés arra figyelmeztet, hogy vannak olyan növények, aminek magja talán a legegészségesebb magvak között van, de csíra formájában mérgező.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Motoros Alosztályának két munkatársa mentett meg egy elkóborolt vizslát, aki rémülten szaladgált az autók között az M3-as autópálya bevezető szakaszán.
Egy megfelelő webtárhelyet nélkülözve a megvásárolt domain nevünk olyannyira haszontalanná válhat, akár egy versenyautó a benne lévő motor nélkül. Szerencsére a beszerzés, valamint a kezelés sem számít éppen bonyolult feladatnak.
Ugye milyen jó lenne, ha kedvenc patásod megszólalna? Vajon mit mondana? Olvass tovább és megtudod!
A hőtárolós kályha alkalmazása az egyre inkább előtérbe kerülő elektromos fűtési megoldások közül is kiemelkedőnek bizonyulhat a hatásfokát tekintve. Költséghatékony opciónak számít ugyanis, amellyel fenntarthatóvá tehető az otthoni fűtés kivitelezése.
Hasznos infó lett volna a madarak fajának megemlítése. A törpepapagájoknál a fészekanyag hordásának állandó késztetése sűrűn okoz ilyen jelenséget, de más fajoknál is leginkább a fészekanyag nem megfelelő anyaga, mennyisége okoz hasonló problémát. Ritkábban előfordul fehérje, rost vagy ásványianyag hiány tüneteként is a tolltépés, ezek megfelelő mennyiségben álljanak rendelkezésre. A szükségletekről szakirodalmi leírásokban tájékozódhat. A madárban minél hosszabb idő óta rögzül a rossz szokás, annál kisebb az esély, hogy abbahagyja.
Kedves Gazdi! Pedig mindenképp jó lenne valahogy megoldani, hogy egy állatorvos is megvizsgálja a kutyát, mert ezeknek a tüneteknek a hátterében akár komoly probléma is meghúzódhat. Próbáljon meg ismerősöktől is érdeklődni, esetleg kérjen halasztott vagy részletfizetési lehetőséget a rendelőben.
Üdvözlöm ! A gyógyszer és a hőfok emelés szokott segíteni. Ha már így alakult, akkor sósavval fertőtlenítse ki az akváriumot, főzzön ki mindent. Az új betelepítés után egy hetet várjon és mehetnek a halak is bele!
Kedves Alexandra! Bocsánat, hogy visszakérdezek, de miből gondolja, hogyha eddig sok-sok vizsgálat után nem derült ki, hogy mi a baja a kutyájuknak, akkor itt látatlanban bárki felelősséggel véleményt vagy tanácsot tudna adni? Én biztosan nem mernék ilyesmire vállalkozni. Biztosan meg van az oka a betegségének, és talán előbb-utóbb kiderül ez is. További tanácsokat azoktól kell, hogy kérjen, akik eddig látták, vizsgálták a kutyájukat.
Elképzelhető, tapintással vizsgálható, diagnosztizálható. A betegség azonban műtéttel gyógyítható.