5636. Cuki lámacsikók születtek a debreceni állatkertben
Két lámacsikó született a debreceni állatkertben, ezzel tíz egyedre nőtt a park lámacsapata - közölte az intézmény igazgatója.
Két lámacsikó született a debreceni állatkertben, ezzel tíz egyedre nőtt a park lámacsapata - közölte az intézmény igazgatója.
Engedély nélkül szállított mór teknősöket találtak a zalai pénzügyőrök egy román furgonban az M70-es autópályán.
Az év eleje óta több mint félezer mentett állat, egyebek mellett héjafiókák, vadmacska és hód kapott második esélyt a Fővárosi Állat- és Növénykert vadállatmentő programjában.
Gyakorlott (legalább 1-3 év tapasztalat), referenciával rendelkező szerkesztőt, újságírót keres a Háziállat.hu szakportál.
Te is ámulattal figyeled az interneten a süteménykészítős videókat, ahol a cukrászmesterek olyan bámulatos dolgokat alkotnak, ami már valódi művészetnek számít? Bizony, ez már a cukrászatnak egy nagyon magas szintje, ahová csak sok-sok év és még több gyakorlás után lehet eljutni. Ha rajtad viszont még egy piskóta megsütése is kifog, de szeretnéd egyszerűbb, ám finom süteményekkel megörvendeztetni magadat és a környezeted, akkor tarts velünk, mert most az alapoktól kezdünk!
Legjobb lenne megmutatni állatorvosnak! (Bőrgyulladás, toklász, allergia, rossz szokás, unalom, végtagfájdalom stb. lehetnek az okai.)
Nem hiszem, hogy éhes. Ez rossz szokássá tud alakulni. Még így fiatal korban érdemes leszoktatni, mert később zavaró lesz!
Meg kellene próbálni lefárasztani az egyedül hagyás előtt. Talán ez segít. A DAP-ról nekem sincs saját tapasztalatom, de érdemes lenne kipróbálni! Sajnos nincs jobb ötletem. De gondolom egy idő után megszokja az egyedüllétet.
Nyugodtan! Legyen egészséges, oltott és féreghajtott. Ha nagyon precíz akarok lenni, akkor "szűrésre" is érdemes lenne elvinni (FLV, FIV, FIP), de én nem vinném... És persze, hogy lehet lakásban tartani, ha ezt szokja meg, akkor ezt szereti. Legalább kevesebb baleset éri és kevesebb betegség fenyegeti! És nem fog furcsán viselkedni.
A kanárik - akárcsak minden madár - társas lény. Vannak poligám és monogám fajok. Lehet őket párban tartani, de nagyobb méretű kalitkában párban tartás esetén fiókákra is számíthat. A hímek egyedül többet fütyülnek, de párban jobban érzik magukat.